1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. 20.000 TL Altında Bayilik Veren Firmalar

20.000 TL Altında Bayilik Veren Firmalar

20.000 TL Altında Bayilik Veren Firmalar

20.000 TL Altında Bayilik Veren Firmalar

1- Kids Education Academy

ABD’de çok sık kullanılan bu eğitim programı, Kids Education Academy ile güçlerini birleştiler. Aileler çocuklarının gelişimlerini dikkate alarak, çoklu zekâ ve etkin öğrenme yöntemi ile hazırlanmış olan programlar eşliğinde, klasik kreş anlayışına son veriyor. Kids Education Academy de çocuklarının yetenekleri ön plana çıkarılıyor.

Diğer kreşlerden ayıran en büyük özelliği ise, Early English ve Early Math eğitimleridir.

 

2- Hamsi Finger

Karadeniz’in lezzetli balıklarından biri olan hamsiniz, misafirler için itina ile seçilip, besin değerlerini kaybetmeden ve tazeliğini koruyarak saklanması sağlanır. Ayrıca müşteriler için fileto şeklinde kesilerek, özel sosları ile harmanlanıp, kızartıldıktan sonra 100 gramlık paketler halinde tüketime sunulur. Hamsi Finger, alışveriş merkezleri ve işlek caddeler üzerinde stand ve kiokslar oluşturulup müşterilere ikram edilir.

Bayilik ve İletişim Bilgileri

Hamsi Finger Bayilik ve İletişim

Telefon: 0545 930 10 20

E-posta: info@hamsifinger.com

Web: www.hamsifinger.com

 

3- Bebeto

Bayilik bedeli almadan stand kurulum ve ürün maliyetine kâr marjı ile kazandıran bir sistem olmaktadır. Franchise ödemesi ve reklam katılım payı almayan firma, eğlence adası bayilik açılacak hedef bölge olarak ülkemizin bütün alışveriş merkezlerini göstermektedir. Bayilik özelliklerinde aranan işyeri kriterleri, özellikle alışveriş merkezleri içi orta kiosklar istenmektedir. Ayrıca bayilik adaylarında aranan kriterler ise, yeniliklere açık, tüketici odaklı çalışan, kazanma felsefesini benimsemiş adaylar kabul ediliyor.

 

Bebeto Bayilik ve İletişim

Telefon: 0212 875 86 90

Fax: 0212 875 86 89

E-mail: kervangida@kervangida.com.tr

 

4- Mc. Bubbles

Yurt dışında çok yaygın bir şekilde kullanılan Bubble Tea’yi, yurt içi ve yurt dışında eğitim almış usta ekip ile ülkemizde tanıtımını yapmak istiyor. Mc. Bubbles, alışveriş merkezlerinde kurulacak olan stand ve kiosklarda, 5.000 ile 7.500 EURO arasında yatırım bedeli ile işletmecilere yeni iş fırsatı sağlıyor. Mc. Bubbles ürünleri nedir diye sorarsanız, tozlar, şuruplar, çaylar, bobalar ve jellylerdeir.

 

Mc. Bubbles Bayilik ve İletişim

Telefon ve fax: 0232 463 03 36

E-posta: info@mcbubbles.com.tr

 

Sizler de karlı bir yatırım yapmak ve kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, düşük yatırımlar ile bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap