1. Ana Sayfa
  2. EK GELİR
  3. Evde İç Çamaşır Satma işi

Evde İç Çamaşır Satma işi

Evde İç Çamaşır Satma işi

Evde İç Çamaşırı Satma işi

Para kazanmanın bin bir türlü formülü ve yolu vardır. Para kazanmak oldukça güzel bir iştir. Hem gerekli harcamaların karşılanmasını hem de bazı ihtiyaçların giderilmesini sağlamaktadır. Para kazanan kişiler ki özellikle şu devir de asgari ücret alan kişilerin para kazanarak bir şeylerin sahibi olması oldukça zordur. Nedeni ise hayatın pahalı olması ve aldıkları paranın onlara yeterli gelmemesi gibi birçok üst düzey sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı da artık son zamanlar da onlar hayatlarını biraz daha kolaylaştırmak ve bazı şeyleri sahibi olabilmek için ekstra iş yapmak zorunda kalmaktadır.

Evde İç Çamaşırı Satma işi

Evde iç çamaşırı satma hususu hakkında sizleri biraz daha aydınlatalım. Ekstra işlerin olması için internet üzerinde gerekli bütün iş ilanları bulunmakta. Ama sizler evde pazarlama işi gibi bir iş yaparak ucuza aldığınız bir takım malları biraz daha pahalı fiyatına satarak para kazanabilirsiniz. Bunun için sizlere en güzel örnek iç çamaşırı alım satımı işi yapmak olmaktadır. İç çamaşırını toptancılardan daha ucuza mal edebilirsiniz. Ve bu aldığınız ürünleri de üstüne kendi karınızı da koyarak daha pahalıya satmanız oldukça memnun edici olacaktır. Hem ucuza alıp hem de pahalıya satabileceğiniz ürünler olacaktır.

Evde İç Çamaşırı Satma işi

Çamaşırları hangi ilde bulunursanız bulunun o ilin belirli yerlerinde toptancılar vardır. Bu toptancılarda pazarlık yaparak belirli sayıda ürün alabilirsiniz. Aldığınız bu ürünleri de daha sonradan gerek akrabalara gerek ise komşularınıza belirli bir kar üstüne koyarak satabilirsiniz. Bu saye de hem yorulmadan para kazanmış olursunuz hem de gerekli ürünlerin temini için biraz daha para biriktirmiş olursunuz. Daha sonradan ise evde yapacağınız bu işin farklı boyutlarına geçebilirsiniz.

İç çamaşırından başka ürünler de satabilme ihtimaliniz vardır. Mesela şort ve benzeri üst modelleri de ucuza alıp bu işi daha da genişletebilirsiniz. Bundan dolayı da sizler bu işe bir şekilde bir yerden başlamanız gerekmektedir. Artık işlerin de yoluna girmesi için belirli bir süre de devam etmeniz gerekebilir. İşte sizlere evde oturarak para kazanmanın bir diğer formülünü de söyleyelim. İnternet üzerinden satış da yaparak para kazanabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

  1. Çamaşırları evde biz mi paketliyoruz?

  2. Enteresan bir iş kolu… Bilgilendirme için teşekkür ederim

  3. Siparişleri internet üzerinden mi alacağız? Yoksa hazır müşteri portfoyu var mı?

  4. İzmir merkezde ikamet ediyorum. Bu işi yapmak istiyorum. Nereye başvurabilirim?

  5. İstanbul avrupa yakasında oturan bayanlara iş temin edebilirim. Ufak bir komisyon karşılığında…