1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. 5.000 TL ve Altında Bayilik Veren Firmalar

5.000 TL ve Altında Bayilik Veren Firmalar

5.000 TL ve Altında Bayilik Veren Firmalar

5.000 TL ve Altında Bayilik Veren Firmalar

 

1- Technolog Sihirli Mendiller

Cam koruyucu, yağmur kaydırıcı, torpido koruyucu, araç içi bakım yapan ıslak mendil ve nano teknoloji harikası ürünlerin üretimini yapan şirkettir.  Birbirinden farklı 14 nano teknolojik ürünü ile bayi ve distribütör ağına yeni işletmeciler kazandırmayı hedefliyor.

Technolog bayisi olabilmek için giriş ücreti istenmiyor. Yaşadığınız ilinize göre belirlenen bir miktar ürün alımı başlangıç için yeterli oluyor. İllere göre bayilik yatırım bedeli değişiklik gösterse bile, Anadolu’da bulunan herhangi bir ilimizde bayilik için ortalama olarak gereken 5.000 TL sermayedir.

 

2- Lezizhan Çiğköfte

Bütün masraflar dahil Lezizhan Çiğköfte için 5.000 TL ile çiğ köfte dükkânı açmanız mümkün. 2006 senesinde tek şube ile iş hayatına başlayan Lezizhan Çiğköfte, şimdi onlarca şubesi ile hizmet vermektedir. İstanbul’un çoğu semtinde hijyenik, el değmeden, etsiz, çeşitli baharatlar, ceviz içi ile hazırlanan çiğ köfteleri büyük ilgi görüyor.

 

Bayilik Şartları

  • Bayi olmak isteyen girişimciler dilerlerse kendi dükkanlarını kendileri kurup, sadece çiğköfte teminini merkezden sağlarlar. Sözleşme yapılmadan memnun kalınması dahilinde devam ederler. İster kendi isimleri ile, isterlerse isim ücreti ödemeden Lezizhan çiğköfte bayisi olabilirler. Açılış için, 50 kilo bedelsiz desteği de verilir.

 

  • Hali hazırda bir işletmesi var ise, mesela kafeterya, kantin gibi firmadan çiğköfte isteyerek satış noktası olabilirler. İsim hakkı talebi ve bedelsiz desteği bulunmaz.
  • Dükkân için gereken bütün malzemeleri Lezizhan çiğköfte avantajlı kurulum paketi alarak yapabilirler. Bu paket alındığı takdirde, bedava olan 200 kilo çiğköfteyi satıp, parayı topladıkları zaman bedavaya dükkân sahibi olmuş olacaktırlar.

3- Puzzle Time

Puzzle Time kendine özgü kutusunda yayınlamış olduğu ilin kefelerinin masalarında, işletmelerin kasasında ve bekleme salonlarında bulma şansınızın olduğu ücretsiz haftalık olarak dağıtılan kafe yayını olmaktadır. Bulmaca, fıkra, gibi alanları ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca burç köşesini okuyup, hayatınıza ışık tutabilir ve çengel bulmacayı çözerek güzel hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Dergide yer alan mantar pano ile sevginizi ilan edip, ev arkadaşı bulabilirsiniz. Ayrıca 2. El eşya alım satımı yapabilir, ders ilanı gibi ve benzeri tüm ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

 

4- Otantik Taş

2009 senesinden beri faaliyette olan Otantik Taş Firması, Şifalı Taşlar satmaktadır. Pazarlama alanında Türkiye genelinde bayilik vermektedir. Bayilik alan firmalar uzman ekip ile broşür, afiş, teknik servis hizmeti sağlar. Ayrıca internet sayfasında da bayi listeleri bulunmaktadır. İşi yapabilecek girişimcileri, kurumsal otantik taş firması adı altında birleştirip, bir bütün olmayı hedeflemektedirler. Firmanın yatırım bedeli 5.000 TL’dir.

 

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap