1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. A101 Müşteri Hizmetleri

A101 Müşteri Hizmetleri

A101 Müşteri Hizmetleri

A101 Müşteri Hizmetleri

İnsan hayatı var olduğu sürece yeme, içme ve barınma gibi temel ihtiyaçlar da hep var olacaktır. Bu nedenle çok sayıda irili ufaklı marketler açılmaktadır. A101 marketler zinciri de bahsettiğimiz marketlerden birisi de A101 olmaktadır. Ülkemizin hemen her köşesinde şubesi olan A101, talep olan yerlerde yeni şubeler açmaya devam ediyor. Yaklaşık 8000 civarında şubesi olan devasa bir marketler zinciri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. A101 müşteri hizmetleri de bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Sürekli yenilenen ve giderek büyüyen bir yapısı ile dikkat çekmektedir.

A101 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkemizin 81 ilinin tamamında şubesi bulunan A101 marketler zinciri, en çok şubesi bulunan market olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Hızla büyüyen ve en ücra köşelere dahi şube açma politikası benimseyen market, bu alandaki liderliğini açık ara önde götürüyor. Her hafta markete gelecek ürünleri ve indirimleri önceden haber vererek müşterilerinin karşılaştırma yapabilmelerine imkân tanıyor. Üstelik birçok ürün piyasanın çok çok altında bir ücretle A101 üzerinden müşterilerin beğenisine sunuluyor. Büyük indirimlerin ve kampanyaların yapılması, bazı ürünler için sıraya girmelere bile neden olabiliyor. Çünkü büyük indirimde olan ürünler sınırlı sayıda geliyor ve hemencecik bitiveriyor. A101 müşteri hizmetleri servisi bu konuda oldukça fazla sayıda telefon almak zorunda kalıyor.

A101 Müşteri Hizmetleri

A101, klasik bir mahalle marketinden farklı olarak geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermeye çalışıyor. Manavdan şarküteriye, unlu mamullerden temizlik ürünlerine, bakliyattan bisküvi ve çikolataya, kozmetikten kuruyemişe, oyuncaktan baharata, dondurulmuş yiyeceklerden oyuncaklara olmak üzere birbirinden farklı pek çok ürün çeşidini müşterileri ile buluşturuyor. Ürün çeşidinin fazla olması bazı ürünlerde zaman zaman sorunlar yaşanmasına neden olabiliyor. Bu durumda A101 müşteri hizmetleri aranarak her türlü bilgi alınabilir ve sorunlara giderilmeye çalışılır. Böylece müşterilere sunulan envai çeşit ürünlerin hem satış öncesi hem de satış sonrası desteği kolaylıkla yürütülebilmektedir.

A101 müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyen kimselere İstanbul Anadolu tarafında olan çağrı merkezini, yani 0 (216) 633 25 00 numarasını aramak zorundadır. Ya da 444 41 01 numaralı hat da arandığında her türlü istek, şikayet ve talepler doğrudan müşteri temsilcisine iletilmektedir.

Diğer firmaların Müşteri Hizmetleri telefonları için Buraya TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap