1. Ana Sayfa
  2. KREDİ KARTLARI
  3. Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları ile alışveriş ve ödeme yapmanız kolaylıklarından faydalanmak artık herkes için vazgeçilmezler arasındadır. Birçok kolaylığı ile finansal anlamda hayatımıza katkıları olan kredi kartları neredeyse tüm mevduat bankaları tarafından özel avantajlarla sunulmaktadır. Bu bankalardan birisi de Akbank’tır ve yazımızda sizler için akbank kredi kartı başvurusu konusunu ele alacağız. Bankanın kredi kartlarına dair detaylar ve başvuru detayları için yazının devamına bakabilirsiniz.

Tüketicilerin İlk Tercihi Akbank İletişim

AKBANK’IN AXESS ÖZELLİKLİ KARTLARIYLA ALIŞVERİŞTE YENİ BİR DENEYİM

Türkiye’de özel bankacılıkta önemli isimlerden birisi olan Akbank, kredi ve kredi kartlarında Axess özelliği ile çok özel imkanlar sunmaktadır. Siz de şimdi Akbank’ın kredi kartlarından faydalanarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için anında finansman sağlayabilir ve Axess’in avantajları ile alışverişlerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Akbank kredi kartlarına dair detaylar ise şu şekilde;
Akbank Axess Kredi Kartı: Yurtiçinde ve yurtdışında Visa/Master ibareli işletmelerde kullanabileceğiniz Axess kredi kartınız ile taksitlendirme olanaklarından faydalanarak borcunuzu hafifletebilir, harcamalarınız karşılığında Chip-para kazanabilirsiniz.
Axess anlaşmalı işyerlerinde yapmış olduğunuz alışverişlerde Chip-Para kazanırsınız ve 1 Chip-Para: 1 TL değerindedir.

Exi26 Kredi Kartı: Akbank’ın öğrencilere özel olarak tahsis ettiği Exi26 kredi kartı, 18-25 yaş arasındaki öğrenciler tarafından alınabilmektedir. Gençlerin alışverişlerde avantajlı olmasını sağlayan Exi26 kredi kartı ile yapılan alışverişlerde Chip-Para kazanmak daha kolay ve hızlıdır böylelikle öğrenciler ihtiyaçları olan nakdi desteği Akbank’tan almış olurlar. Kartı kullanmaya başlayan öğrenciler üstelik ilk sene hiçbir aidat ücreti ödemezler. Kartın en önemli özelliklerinden birisi de taksit erteleme ve ekstra taksitlendirmedir.

AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Akbank’ın sıraladığımız tüm kampanyalarından faydalanmak ve kazançlı çıkmak için hemen başvurunuzu yapabilir ve kartınıza sahip olabilirsiniz. Bu anlamda akbank kredi kartı başvurusu doğrudan şubelerden yapılabilmektedir. Axess kredi kartı için T.C. kimlik belgesi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile başvurunuzu yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı hizmetlerinden de başvuru yapabilmeniz mümkündür. Eğer Exi26 kredi kartı için başvuru yapmayı düşünüyorsanız bu durumda banka şubesine öğrenci belgenizi de ibraz etmeniz Exi26 akbank kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için şarttır.


Yorum Yap

Yorum Yap