1. Ana Sayfa
  2. KREDİ FAİZ ORANLARI
  3. Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi 2019

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi 2019

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi 2019

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi 2019

Günlük hayatımızda ulaşım açısından faydalanabildiğimiz toplu taşıma araçları kimi zaman vakit ve hız açısından ihtiyacımızı karşılayamamaktadır. Bu durumda da kişisel taşıma araçlarına ihtiyaç duyarız ve yeni bir otomobil sahibi olmak ise son zamanlarda oldukça masraflıdır. Bu yazımızda yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için Aktif Bank N kolay taşıt kredisi kampanyasını değerlendireceğiz.

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi 2019

Aktif Bank’tan Çok Avantajlı Taşıt Kredisi

Son yıllarda büyük ölçüde müşteri portföyünü genişletmeyi başaran ve kampanyaları ile dikkat çeken Aktif Bank, N’Kolay kredi kampanyaları ile tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam ediyor. Taşıt kredisi kampanyası ile otomobil sahibi olmak isteyenleri etrafına toplamayı başaran Aktif Bank’ın kampanyası hakkında detaylar ise şu şekilde;
-N Kolay taşıt kredisi kampanyası kapsamında alacağınız kredi maksimum 48 aya kadar vadelendirilmektedir.
-Kampanya dahilinde banka tarafından uygulanan faiz oranı %2.69’tur.
-Kullanacağınız taşıt kredisinde taşıt bedelinin 100 bin TL’lik kısmı için %70 oranında, 100 bin TL’yi aşan kısımda ise %50 oranında kredi kullanabilmektesiniz.
-Başvurularınızı dilerseniz otomobili almak istediğiniz bayiiden gerçekleştirebilir ve bayiiden ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
-7 yaşını geçmemek kaydı ile tüm markaların modellerinde kredi kullanabilirsiniz.
Kredi tahsis ücreti kullanılan kredinin %0.05’i kadardır.

Aktif Bank N Kolay Taşıt Kredisi 2019

N Kolay Taşıt Kredisi Hesaplama

Kampanya dahilinde Aktif Bank N kolay taşıt kredisi 35.715 TL tutarındaki bir araç için kullanıldığında bankadan alabileceğiniz kredi tutarı 25 bin TL (%70’i kadar) olacaktır. 25 bin TL tutarındaki kredi için 48 ay vade uygulandığında %2.74 faiz oranına göre aylık taksit tutarınız 1042,68 TL olacaktır.
Aynı krediyi 12 ay vade ile kullanmanız durumunda ise uygulanacak olan %2.69 faiz oranına göre aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 2.545,86 TL olarak gerçekleşecektir.
Taksit ödemelerinizi T.C. kimlik numaranızla Vakıfbank ATM’lerinden IBAN ile EFT yaparak, PTT şubelerinden T.C. kimlik numaranızı ibraz ederek 2 TL karşılığında gerçekleştirebilirsiniz.
Hemen siz de yeni bir otomobil sahibi olabilmek için siz de Aktif Bank N kolay taşıt kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap