1. Ana Sayfa
  2. KREDİ FAİZ ORANLARI
  3. Alternatifbank Taşıt Kredisi

Alternatifbank Taşıt Kredisi

Alternatifbank Taşıt Kredisi

Alternatifbank Taşıt Kredisi

Yeni bir taşıt sahibi olmak veya eski aracınızı yenilemek istiyorsanız o halde piyasayı dikkate aldığınızda fiyatların son dönemde bir hayli yükselmiş olduğunu görebilirsiniz. Bu durum karşısında ise çözüm olarak taşıt kredisi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Eğer taşıt kredisi kullanarak otomobil sahibi olmak istiyorsanız o halde Alternatifbank taşıt kredisi ilk alternatiflerinizden birisi olabilir.

Alternatifbank Taşıt Kredisi

Alternatifbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Çok sayıda şubesi ile aktif olarak tüketicilerin türlü finansal ihtiyaçlarına yanıt veren Alternatifbank sunduğu taşıt kredisi kampanyası ile de yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile kolay kredi kullanımı imkanı sağlayan Alternatifbank’tan taşıt kredisi almak isteyenler için bankanın sunduğu kredinin özelliklerini detaylandıracağız;
-Alternatifbank’ın taşıt kredisi kampanyasında kullanılacak olan kredi yalnızca TL cinsinden kullanılabilmektedir ve en fazla 36 aya kadar vadelendirme yapılmaktadır.
Taşıt kredisi kullanımlarında hayat sigortası ve kasko uygulamaları zorunlu tutulmaktadır. Hayat sigortası uygulamasında prim miktarını belirlemede yaş, cinsiyet, meslek ve kredi tutarı etkilidir.
-Bankanın krediyi kefilsiz olarak sağlama hakları saklıdır ancak taşıt rehini zorunludur.
Taşıt kredisi ikinci el otomobillerde maksimum 5 yaşındaki araçlar için kullanılabilmektedir.

Alternatifbank Taşıt Kredisi

Alternatifbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Eğer siz de yeni bir otomobil sahibi olmak için Alternatifbank taşıt kredisi kullanacak olursanız; 36 ay vadeli 30 bin TL tutarındaki taşıt kredisi için %2.79 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu şartlar altında ise bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 1446,4 TL olarak gerçekleşecektir. Vade sonunda bankaya toplam olarak ödemiş olacağınız tutar 52,070 TL’dir.
Aynı krediyi 15 bin TL tutarında 24 ay vadeli olarak kullanmanız durumunda ise uygulanacak faiz oranı %2.79 olmaktadır. Bu durumda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 919,20 TL olarak gerçekleşecektir. Bu durumda vade sonundaki toplam ödemiş olacağınız tutar 22.062 TL olacaktır.

Alternatifbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Şimdi siz de Alternatifbank taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak için size en yakın Alternatifbank şubesine;
-Nüfus cüzdanı
-Gelir Belgesi
-İkametgah Belgesi
-Sıfır otomobil proforma faturası ile giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir istediğiniz otomobile hemen sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap