1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Numaraları

Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Numaraları

Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Numaraları

Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Numaraları

Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında hayat sigortaları ve bireysel emeklilik alanlarında hizmet vermek için kuruldu. Türkiye’nin hayat sigortasında ilk şirketi olarak faaliyete başlayan Anadolu Hayat Emeklilik, halka açık ilk emeklilik şirketi olma özelliğini taşırken; ilklerin arasında yer almak için siz de Anadolu Hayat Emeklilik iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik, Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunurken; bölge satış müdürlükleri İstanbul dışında Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Trabzon illerinde hizmet sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde şubesi ve direk satış ekibi bulunurken, yurt genelinde de 250’den fazla acentesi sayesinde ürünlerini müşteriyle buluşturmakta ve aynı zamanda müşterilerine destek olmak amacıyla Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetleri ile de müşterilerinin sorun ve taleplerini çözümlemektedir.

Türkiye’de bankalarda sigorta şirketine ait ürünlerin satıldığı kısaca en fazla bankasürans ağına sahip olan şirket Anadolu Hayat Emeklilik olup, Türkiye İş Bankası ve Anadolubank’ın yaklaşık 1.480 şubesinde Anadolu Hayat Emeklilik hizmet süreci Anadolu Hayat Emeklilik iletişim ve dağıtım kanalı olarak müşterilere sunulmaktadır.

Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Numaraları

Sevdiklerinizin Geleceği Anadolu Hayat Emeklilik’le Güvencede!

Tüm finansal planlama alanında Türkiye’nin en büyük şirketi olmayı hedefleyen Anadolu Hayat Emeklilik, bireylerle birlikte sevdiklerinin geleceğini de güven altına alırken; geleceğe yönelik kuşkularınızın ortadan kalkmasını desteklerken, yaşam kalitenizi de yükseltmeyi sağlamaktadır.

Uzun vadeli fonlar oluşturarak ülke ekonomisini de destekleyen Anadolu Hayat Emeklilik ile çalışılarak hem gelecek kaygısından yaşanmazken hem de oluşan fonlar sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunulmuş olunur ve böyle bir katkıya ortak olmak için Anadolu Hayat Emeklilik musteri hizmetleri aracılığıyla üyelik çalışmalarına başlanılabilir.

Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Numaraları

Anadolu Hayat Emeklilik İletişim

Hizmet ve ürünlerin asıl temelini müşteri memnuniyeti oluştururken, yenilik ve yaratıcılık yanlısı olan Anadolu Hayat Emeklilik, tüm bunları yapmak için gücünü İş Bankası Grubu’ndan almaktadır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, verimliliği için kullanan Anadolu Hayat Emeklilik, sosyal sorumluluklarının da bilincinde olarak toplumsal faaliyetler katılmakta ve düzenleme konusunda öncü olmaktadır.

Siz de böyle bir ailenin parçası olmak istiyorsanız Anadolu Hayat Emeklilik iletişim kanalları aracılığıyla üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

  • Yeni teknolojiyi verimliliğimizi artırmak için kullanırız.
  • Sosyal sorumluluklarımızın bilinci ile toplumsal faaliyetlere azami ölçüde katılırız.


Yorum Yap

Yorum Yap