1. Ana Sayfa
  2. DİĞER KREDİLER
  3. Anında Ticari Kredi

Anında Ticari Kredi

Anında Ticari Kredi

Anında Ticari Kredi

Ticari kredileri için bankaların uyguladıkları prosedürler bir hayli fazla… Dolayısıyla bir ticari kredinin onaylanma süresi yaklaşık birkaç haftayı geçebiliyor. Elbette aynı gün onaylanan ticari kredilerden bahsetmek de mümkün. Ancak bu krediler genellikle düşük limitli olanlar. Ancak ticari kredilerin bu süreçlerini kısaltmak amacı ile yürütülen kampanyaya ilk olarak İş Bankası yanıt verdi. İş Bankası anında ticari kredi ürünü ile ticari ve tüzel ticari kişilere internet bankacılığı aracılığı ile kredi imkanı tanımaya başladı. Bu kredi sayesinde esnaflar artık şubelerde vakit kaybetmeden nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Özellikle mal alımı sırasında nakdi çıkmayan esnaflar bu kredi sayesinde derin bir nefes alabilecek.

Anında Ticari Kredi

50 Bin TL’ye Kadar Anında Kredi

Gerçek ve tüzel ticari kişiler, İş Bankası internet bankacılığı uygulamasından bu krediyi tek tık ile çekebilecekler. Elbette bankanın aradığı şartlar arasında temiz bir ticari silinin olması gerekiyor. Aynı zamanda bu krediden hali hazırda İş Bankası müşterileri ve potansiyel müşteri adayları faydalanabiliyor. Kişiler bireysel ya da ticari internet bankacılığı aracılığı ile bu kredilere doğrudan başvuru yapabiliyor. Aynı gün içerisinde hatta çoğu zaman anında onaylanan bu kredileri yine müşteriler hesaplarına aktarabiliyor. Bu sayede İş Bankası şubelerindeki ticari yoğunluğu azaltmayı ve ticari müşterilerini finanse edebilmeyi amaç ediniyor. Merakla beklenen kredinin uygulamaya geçmesi ile birlikte binlerce ticari kişi başvurusunu sağladı.

Akbank kredi başvurusu

Esnafların Vakti Çalınmıyor

İş Bankası yaptığı bu uygulama sayesinde esnaf kişilerin vaktini almadan kredi kullanabilmesini sağlıyor. Ayrıca evrak ve diğer işlemler için şubede tüm gününü harcayan kişiler, şimdi uzaktan müşteri sözleşmeleri ile bu kredileri kullanabiliyor. Üstelik istedikleri taksit sayısının uygulamakta da özgürler… Lokanta, dükkan, bakkal, elektrikçi, beyaz eşya firması ve daha pek çok esnaf yapılanması kendilerine sunulan bu kampanyadan faydalanıyor. Üstelik İş Bankası müşterisi olmayan kişiler de kurumsal internet bankacılığı edinerek bu krediye aynı gün içinde başvuru sağlayabiliyor. Ticari sicilinde problem olmayan yapılanmalar kolaylıkla bu krediyi kullanabiliyor. Ancak daha yüksek bir limit talebinde bulunan ticari işletmelerin yine şubeler ile görüşmesi gerekiyor.


Yorum Yap

Yorum Yap