1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Apple Müşteri Hizmetleri

Apple Müşteri Hizmetleri

Apple Müşteri Hizmetleri

Apple Müşteri Hizmetleri

Dünyanın en büyük elektronik devlerinden biri olan Apple;  bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve akıllı saatler gibi birçok farklı ürünüyle dünya piyasasında söz sahibi olmaktadır. Birçok ürünü ülkemizde satışa sunulacağı ilk günden büyük kuyruklara neden olmaktadır. Hatta bazı ürünleri daha satışa sunulmadan ön satışa sunularak kapışılmaktadır. Bu denli rağbet gören ürünleri bünyesinde bulunduran şirket satış öncesi ve sonrası destek vermek için bir de çağrı merkezi bulundurmaktadır. Apple müşteri hizmetleri olarak destek veren bu servise ulaşarak her türlü soru ve sorunlara dair açıklayıcı, çözüm odaklı net cevaplar bulunabilmektedir.

Apple Müşteri Hizmetleri

Apple Müşteri Hizmetleri Numarası

Apple, çağrı merkezinin yanı sıra web sitesindeki iletişim formu ve e posta gibi alternatif kanallar aracılığıyla da müşterilerine 7/24 destek vermektedir. Cihazların yanı sıra yazılım, aksesuar ve diğer donanım cihazlarının satışı için Apple Online Store web sitesi hizmet vermektedir. Burada yer alan ürünleri dilediğiniz zaman inceleyerek anında satın alabilirsiniz. Ayrıca burada yer alan ürünleri satın almak için hafta içi her gün 09:00 – 20:00 arasında sabit hatlardan 00800 448 829 873’ü ya da cep telefonlarından 0 (216) 282 1511’i arayabilirsiniz. Uluslararası Apple müşteri hizmetleri numarası olan 00800’lü numarayı aramak ücretsizdir. İstanbul’daki teknik destek numarasını aramak ise tarifenize göre ücretlendirilir. Konuşma dakikalarınız varsa oradan düşülecektir. Bu numaralardan satış için destek alabileceğiniz gibi aynı zamanda satış sonrası destekler de alabilirsiniz.

Dünya teknoloji devi Apple, başta iPhone serisi cep telefonları, iPad serisi tabletleri ve MacBook serisi bilgisayarları olmak üzere alanındaki pazarlarda büyük bir pasta dilimini elinde bulundurmaktadır. Küresel anlamda büyük bir satış ağı bulunması aynı zamanda Apple müşteri hizmetleri servisinin de bulunmasını elzem kılmaktadır. Müşteri hizmetlerinden destek almak için illa Apple marka bir ürüne sahip olmanız gerekmiyor. Herhangi bir ürünleri veya hizmetleri hakkında detaylı bilgi için de arayabilirsiniz. Böylece satın almak istediğiniz ürün veya hizmet için detaylı bilgi alarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri

Apple Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Apple müşteri hizmetlerine bağlanarak destek almak istediğiniz zaman sizi bir sesli yanıt sistemi karşılayacaktır. İstediğiniz desteğe ulaşmak için telesekreterin yönlendirmesini kullanabilirsiniz. Ya da beklemeden doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak için yukarıda bahsettiğimiz numaraları aradıktan sonra ilk sesli karşılamanın bitmesini bekleyip 3 kez 7’yi tuşlamanız yeterli olacaktır. Böylece daha fazla beklemeden hızlı bir şekilde doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 


Yorum Yap

Yorum Yap