1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Avea Musteri Hizmetleri

Avea Musteri Hizmetleri

Avea Musteri Hizmetleri

Avea Musteri Hizmetleri

Bilindiği üzere ülkemizdeki en büyük operatörlerden birisi olan Avea, kısa bir süre önce Türk Telekom bünyesinde birleşerek faaliyetlerine devam etmektedir. Yeni adı Turk Telekom olan Avea, bu birleşmeyi müşterilerine olumsuz bir şekilde yansıtmadan kısa sürede gerçekleştirmeyi başarmıştır. Bu başarıdaki en büyük paylardan birisi de şüphesiz Avea musteri hizmetleri servisinindir. Müşterilerine kesintisiz bir şekilde hizmet veren bu servisten Avea’nın hizmetleri ve kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiler alınabilir, ihtiyaç halinde yaşanan aksaklıklarla ilgili teknik destek talebinde bulunulabilir. Günün her anında hizmet vermeye devam ettiği için, müşterileri dilediği anda arayarak hizmet alabilmektedir.

Avea Musteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizdeki iletişim sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olan Avea, müşterileri ile anlık iletişim kurabilmek adına çağrı merkezi aracılığıyla hizmet vermektedir. Avea musteri hizmetleri olarak anılan bu çağrı merkezine, mevcut müşterileri 500’ü arayarak ulaşabilirler. Abone olmayanlar veya olmayı düşünenler de 444 1 500’ü arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirler. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Avea’nın tarifeleri, kampanyaları gibi birçok konuda bilgi alınabilmektedir. Avea aboneleri ise bu bilgilerin yanı sıra tarife değişikliği, fatura ödeme gibi işlemlerle birlikte diğer hususlara dair her türlü soru ve sorunlarına hızlı bir çözüm bulabilmektedir.

Avea musteri hizmetleri numarası arandığı zaman ilk olarak sesli yanıt sistemi sizleri karşılayacaktır. Burada yer alan anonsları dinleyerek dilediğiniz işlemlere tuşlamalar yaparak erişebilirsiniz. Olası bir yanlış tuşlama yaptığınızda veya ihtiyaç duyduğunuz konuya dair ilgili yere ulaşamadığınızda karamsar olmanıza gerek yok. Bağlanmış olduğunuz herhangi bir müşteri temsilcisi sizi ihtiyacınız olan ilgili yere bağlayacaktır.

Avea Musteri Hizmetleri

Avea Musteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Avea musteri hizmetleri kanalı aracılığıyla alacağınız destek ve hizmetler için bazen uzun bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Bu süre boyunca hattı arayan müşteri yoğunluğuna ve bağlanmak istediğiniz servisin ilgili menüsüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Kısacası ne kadar bekleyeceğinizi kestiremeyeceğiniz bu servislerden yararlanmak için fazla vakit kaybetmeden kısa sürede bağlanmanız mümkündür. Avea müşteri temsilcisine hızlıca bağlanmak için yukarıda bahsettiğimiz numaraları aradıktan sonra telesekreterin konuşmasının bitmesini bekleyin. Karşılama konuşması bittikten sonra sırasıyla 2, 2 ve 0’ı tuşlayarak müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz.

 


Yorum Yap

Yorum Yap