1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilindiği üzere birkaç yıl önce Avea, Türk Telekom ile birleşerek hizmet vermeye devam etmiştir. Bu birleşme müşterilere hiçbir şekilde yansıtılmadan gerçekleştirilmiştir. Başarılı bir şekilde geçilen bu sürecin ardından Avea müşteri hizmetleri numarası da Türk Telekom ile birleşmiş ve aynı şekilde hizmet vermeye devam etmiştir. Her ne kadar birleşme olsa da eski alışkanlıklardan olsa gerek birçok kullanıcı hala Avea olarak söz etmektedir. Üstelik internette de arama yaparken Avea adıyla arama yapmaktadır.  İster Avea ister Türk Telekom olsun fark etmeksizin, tüm numaralardan müşteri desteği vermeye devam edilmektedir.

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Numaraları Nelerdir?

Avea’nın, Türk Telekom bünyesinde birleşmesinden sonra pek çok kullanıcı Avea müşteri hizmetleri numarası değişti mi diye merak ediyordu.  Biz de bu kişilerin meraklarını gidermek ve onlara yardımcı olmak amacıyla bu sorularının cevaplarını araştırdık. Elde ettiğimiz sonuca göre Avea’nın müşteri hizmetleri numarasının değişmediğini gördük. Yani yine 444 1 500 arayarak Avea’nın müşteri hizmetlerine bağlanılmaya devam ediliyor. 7/24 hizmet veren bu numaraya Avea kullanıcıları sadece 500’ü arayarak da ulaşabilmektedir.

Avea yerine Türk Telekom’u arayarak da benzer şekilde soru ve sorunlarınıza muhatap bulabilirsiniz. Bunu da 444 1 444’ü arayarak yapabilirsiniz. Bu servisi kullanmak süre sınırlaması olmaksızın sadece 1 SMS ücretine eşittir. Yani müşteri temsilcisine bağlanmak için çok beklediyseniz ücreti de size çok olarak yansıyacak diye bir durum yok. Süre sınırlaması olmaksızın tüm görüşmeler 1 SMS ile ücretlendirilmektedir.

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Numarasına Direk Erişme

Ücretlendirme konusunda her ne kadar süre sınırlaması olmasa da hemen hemen herkes müşteri temsilcisine bağlanmak için uzun süre beklemek istemez. Bu nedenle Avea müşteri hizmetleri numarası arandıktan sonra çok beklemenin bir anlamı yok. Siz de bu düşüncede iseniz cep telefonunuzdan 444 1 500’ü arayarak telesekreterin çıkmasının ardından sırasıyla 2, 1 ve 0’ı tuşlayabilirsiniz. Böyle tüm anonsları dinlemeye gerek kalmadan müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz. Avea müşteri hizmetlerine beklemeden doğrudan bağlamanın bir diğer alternatifi de müşteri hizmetlerinin aradıktan sonra sesli karşılamayı duyunca 5, 0 veya 2, 0’ı sırasıyla tuşlayabilirsiniz.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzun zamandır birçok haber sitesinde gündem ve ekonomiye dair haberler yapıyorum. Siyasal bilimler mezunuyum.

Yorum Yap