1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Avea Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri

Ülkemizdeki cep telefonu kullanıcılarına hizmet veren en büyük operatörlerden birisi de Avea olmaktadır. Çok sayıda müşterisinin olması, büyük bir müşteri hizmetleri servisinin de olmasını gerektiriyor haliyle… 7/24 esasıyla hizmet veren Avea müşteri hizmetleri sadece bir telefon uzaklığında…

Avea Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Avea firması her ne kadar Türk Telekom bünyesinde birleşmiş olsa da halen Avea olarak birçok kullanıcısı tarafından anılmaya devam etmektedir. Bu nedenle çoğu kimse Avea müşteri hizmetleri numarasın sorgulayarak Türk Telekom hatlarına destek alabilmektedir. Peki Avea müşteri hizmetlerinin numarası kaç? Hangi numarayı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanılabilir? Tüm bu sorularının cevabını verirken ilk olarak Avea müşterileri ve Avea müşterisi olmayanlar için farklı numaralar olduğunu belirtmekte fayda var. Zaten web sitesine girip destek bölümünü açtığınızda müşterileri olup olmadığınıza dair soru sorulmaktadır. Yaptığınız seçime göre değişen tarifeler ve kampanyalara ardı ardına sıralanacaktır.

Avea müşteri hizmetleri üzerinden doğrudan destek alabilmek için abonesiyseniz 500’ü aramanız yeterli olacaktır. Diğer operatörlerden ve sabit hatlardan ise 444 1 500’ü aramak gerekmektedir. Bu numaraları aradığınızda sizleri sesli yanıt sistemi karşılayacaktır. İhtiyacınız olan teknik desteğe erişebilmek için sesli yanıtları çok iyi dinlemelisiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Eğer sesli yanıt sistemindeki yönlendirmelerin sizin işinize yaramayacağını düşünüyorsanız ya da beklemek istemiyorsanız Avea müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteri hizmetlerini aramalısınız. Ardından sırasıyla 2, 1 ve 0’ı tuşlayarak sesli anonsları beklemeden doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için izlenebilecek bir diğer yol da arama yaptıktan sonra 5 ve 0’ı ya da 3 ve 0’ı tuşlamak olacaktır. Bu kombinasyonları yaptıktan sonra doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Avea müşteri hizmetleri sadece teknik destek konularında yardım alabileceğiniz bir servis değildir. Bu servisten her türlü kampanya, yenilik, tarife bilgileri, fatura ödeme ve kalan kullanım bilgilerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gece gündüz farkı göz etmeksizin bu tür konularda hem destek alabilir, hem de aklınıza takılan her türlü soru ve sorunları sorarak amacınıza ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap