1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Axess Müşteri Hizmetleri

Axess Müşteri Hizmetleri

Axess Müşteri Hizmetleri

Axess Müşteri Hizmetleri

Ülkemizin önde gelen bankalarından birisi olan Akbank, müşterilerine Axess isimli bir kredi kartı kullandırmaktadır. Birçok farklı özellikleri olan bu kartla başta alış veriş yapmak olmak üzere nakit çekim, puan biriktirme gibi birçok işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Axess müşteri hizmetleri de bu konularda merak edilen sorulara ve yaşanan sorunlara dair bilgilendirme ve çözümleme hizmetleri sunmaktadır.

Axess Müşteri Hizmetleri

Axess Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en eski özel sermayeli bankalarından birisi olan Akbank, pamuk işçilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yola çıkmıştır. Günümüzde ise ülkemizin en büyük bankalarından birisi konumuna gelmiş bulunmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında birçok şubesi ve temsilcilikleri ile binlerce müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir. Sayıları her geçen gün artan müşterilerine hizmet vermiş olduğu birden farklı müşteri temsilcilikleri ve çağrı merkezleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Axess müşteri hizmetleridir. 444 00 72 numarasını arayan müşteriler günün her saatinde yaşadıkları sorunlara dair teknik destek alabilirler. Kartın özellikleri ve kampanyaları ile ilgili merak edilen tüm sorulara cevap bulabilirler. Akbank müşterisi veya Axess sahibi olma şartı aranmaksızın dileyen herkes bu çağrı merkezini arayarak bilgi sahibi olabilirler.

444 25 25 numaralı servisi arayan Axess kullanan müşteriler faturaları için otomatik ödeme talimatı da verebilirler.  Ödeme talimatı verdikleri faturaların son ödeme günü geldiğinde Axess kartlarından fatura bedeli otomatik olarak çekilir. Böylelikle faturaların ödeme tarihlerini kaçırmadan rahatlıkla ödemeleri yapılmış olur. Bu ve bunun gibi aha pek çok kolaylığa Axess ile erişmek mümkün olmaktadır.

Axess Müşteri Hizmetleri

Axess Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanma

Akbank ve Axess kartından bahsederken binlerce kullanıcısı olduğundan da bahsetmiştik. Bu kişilere hizmet veren Axess müşteri hizmetleri de haliyle oldukça yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Bu da teknik anlamda destek almak için arayan kişilerin bir süre beklemelerine yol açabilmektedir. Bazen bu süreler onlarca dakikaya kadar çıkarak oldukça can sıkıcı bir hale gelebilmektedir. Tüm bu olumsuzluklarla uğraşmadan Axess müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşmak için çağrı merkezi numaralarını aradıktan sonra ilk olarak 2’ye basın. Talep edilen bilgileri girdikten sonra sırasıyla 2-2-0 tuşlayarak müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz.

 


Yorum Yap

Yorum Yap