1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Ak Fatura
reaksiyion-kizgin

Bayilik Veren Firmalar: Ak Fatura

Bayilik Veren Firmalar: Ak Fatura

Ak Fatura Türkiye Geneli Bayilikler Veriyor

Mevcut olan girişimcilere ve yeni iş kurmak isteyenlere Ak Fatura bayilik vermektedir. En az 20 metrekarelik bir dükkân ile işe başlayabilirsiniz. Ya da mevcut olan işinizde Ak Fatura’nın ödeme sistemlerinden sizin de kazanç sağlamanız mümkündür. Ak Fatura bayileri, yapılan işlemlerden ortalama olarak %30 ile %300 arasında net kar elde etmektedir. Mesela bir telefon satışından hemen %30, satılan bir telefon aksesuarından ise %300 kar elde etmektedir. 1 tane internet üzerinden yapmış olduğu satışından 100 TL, yapılacak olan 100 USD ’lık para transfer işleminden ise 10 USD kar sağlar.

Diğer taraftan promosyon ve kampanyalı ürünler olduğunda %60, yalnızca 1 otobüs bileti satışından da 7,5 TL para kazanılır. Bu kadar hizmetlerin bir noktada yapıldığını düşünürsek, yüksek kazançlar sağlamak için iyi bir fırsattır.

 

Ak Fatura Yatırım

2017 senesinde 11.000 tane yeni internet abonesi ve 13.000 teni televizyon abonesi ile birlikte bayilerine kazanç sağlayan bir sistem olmaktadır. Yeni açılan işletmelerin tüm ağır yüklerini Ak Fatura kendi üzerine alıyor. Fatura ödeme, telefon ve telefon aksesuar ürünleri, TL yükleme, para transfer hizmetleri, sigorta ve otobüs bileti satış hizmetleri, internet ve televizyon abonelik satışları gibi birçok hizmeti sağlamış olduğu olanaklar dahilinde yapmak mümkün.

Ak Fatura noktaları teslim edilen Crm ekranı ile 60 saniye içinde istediği araç için kasko tekliflerine kolayca ulaşabilmektedir. Poliçelerinizi 3,6 ve 9 taksit avantajı ile satışını yapabilirsiniz. Sağlık, deprem ve trafik sigortalarını sistemimiz sayesinde kolayca satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Ak Fatura için yatırım tutarı 20.000 TL’dir. Yapılan bu yatırım tutarı 1 tane banko, 1 tane müdür masası, 2 tane bilgisayar, 2 tane sekreter koltuğu, yazıcı, reklam giderleri, 2.000 TL’lik telefon aksesuarları gibi ürünleri içinde bulunduruyor. 20.000 TL ile kurmuş olduğunuz iş ayda 4.000 TL ve üstü kar etmenizi sağlayabilir.

Burada önemli olan sizin nasıl çalıştığınız. Disiplin, Güleryüz, müşteri memnuniyeti, sorunlara çözüm odaklı olabilmeniz gerekir. Yapacağınız işi sevip benimsediğiniz takdirde, başarı arkanızdan gelecektir.

ADRES

Çınarlı mah. 61004 Sokak. Adiva Center Kat:3 Daire:8
Seyhan/ADANA
Tel: 0 850 303 20 36
Eposta: bilgi@akfatura.com
İzmir Genel Müdürlüğümüz 1 Ocak 2018 Tarihinden İtibaren Hizmetinizde.
Tel: 0 850 303 20 36
Eposta: bilgi@akfatura.com

 


Yorum Yap

Yorum Yap