1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Avva

Bayilik Veren Firmalar: Avva

Bayilik Veren Firmalar: Avva

Avva Bayilik Bilgileri – Erkek Giyim

 

Erkek giyim sektöründe Avva bayilik vermektedir. Türkiye’de Avva’nın 60 tane mağazası yer alıyor ve ayrıca 20 tane concept mağazası da bulunuyor. Avva markası 4.000 ‘in üzerinde ki noktada satış yapıyor. Giyim konusunda yeni bir anlayış kazandıran ve moda dünyasında iyi bir çıkış yapan firma, güncel, genç ve özgün çizgisi ile stil sahibi olan erkeklerin modasını oluşturmuştur.

Dünya modasında Türk markası olarak büyük ilgi gören marka, kalite anlayışı ve özgün tasarımları ile ülkemizde tekstil alanında önemli markalardan biri haline gelmiştir. Ayrıca Almanya, Fas, Suriye, Libya, Romanya, Özbekistan, Ukrayna, Rusya gibi ülkelerde mağazaları olan ve ABD’de 600’ün üzerinde satış noktası bulunuyor. 120 ülkede tescillenmiş bir marka olan Avva, dünya genelinde müşterileri ile buluşmaktadır.

 

Avva Bayilik Bilgileri

Firma bayilik sistemini bütün dünyada uygulamaya koymuştur. Bu sistem, ürünün satışı ve bayinin yönetimi ile alakalı bütün unsurları kapsıyor. Satışları özellikle maksimize etmeye yönelik oluşturulan bir girişim olmaktadır.

 

Avva Genel Koşullar

  • Bayilik giriş ücreti talep edilmemektedir.
  • Aylık cirodan belli bir kar talep edilmez.
  • Merkez tarafından önerilen perakende satış fiyatı uygulanır.
  • Merchandising, vitrin tasarımı, bilgi işlem sistemleri, depo organizasyonu ve personel eğitimi gibi alanlarda mağazanın açılışında hizmet verilir
  • Mağazada sadece Avva ürünleri satılmak zorundadır.

 

Lokasyon

  • Ana caddede veya alışveriş merkezinde konumlu olmalıdır.
  • Yaklaşık 150-200 m2’lik satış alanı ve ortalama 30 m2 depo alanı olmalıdır.

Avva Erkek Giyim sektöründe hızla başarıya yükselmiş bir firmadır. Her zaman kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ön plandadır. Marka yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dünya genelinde giyim konusunda kendini ispat etmiştir. Ayrıca yeni girişimciler için sunmuş olduğu olanaklar da bulunur. Kar oranları yüksektir. Daima müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet sağlamak için çaba gösteriyorlar. Dolayısıyla bu da onları mükemmelliğe götüren en önemli rollerden birisi olmaktadır. Ayrıca mağazanın dekor hizmetleri firmanın vermiş olduğu mimar tarafından yapılır. Satış sonrası verilen hizmetler her bölgenin temsilcileri tarafından her sezon verilmektedir.

 

İLETİŞİM
Basın Express Yolu
Cemal Ulusoy Caddesi No:49 34303
Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL
T: +90 212 444 28 82
T: +90 212 332 22 66
T: +90 212 332 22 68
T: +90 212 696 26 15
F: +90 212 332 22 67
Email: info@avva.com.tr

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap