1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Baydöner

Bayilik Veren Firmalar: Baydöner

Bayilik Veren Firmalar: Baydöner

 

Baydöner Franchise ve Bayilik Bilgileri

Firma şimdiler de Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta 100’den fazla şube ile müşterilerine hizmet sağlıyor. Baydöner ülkemizin en yaygın restoran zincirlerinden biri olan ve ülkemizin çoğu yerinde, komşu ülkelerde büyümeye hızla devam ederken, franchise adayları ile de çalışmalarına hazırdır.

Baydöner, bayilik için isim hakkı tutarı 40.000 Dolar ve restorandın yatırımı için ise, 400.000 TL paraya ihtiyaç vardır. Baydönerin menü listesinde çorba, künefe, İskender, salata ve turşular bulunur. Ayrıca firma yurt dışına da bayilik vermektedir.

 

Kategorisinde Lider

Baydöner Nielsen ve bağımsız araştırma firmalarının 2015 senesinde yaptığı araştırmalara göre, döner denilince ilk akla gelen isimdir. Baydöner döner markası durumunda oluyor ve sektörde lider marka durumundadır. Televizyon, radyo, sinema reklamlarına önem vererek marka algısını zirvede tutmayı başarmıştır.

Konusunda uzman olan ajanslar ile çalışmalarını sürdürmüşlerdir. Çalışmaların sonucu olarak da bu sektörün en önemli ödüllerinden olan alışveriş yatırımcıları derneği tarafından, her yıl düzenlenen 2015 senesi alışveriş merkezi müşterileri tarafından en fazla sevilen ve tercih edilen restoran ödülünü almıştır.

Gelişmiş Teknolojik Altyapı

Firma olarak dönerin üretim sürecinden, müşterilerden sipariş almaya, ürünlerin mutfaktaki sıcaklık kontrolüne kadar bütün bu süreçleri güçlü bir altyapı desteği ile sürdürmektedirler. Etkin bir şekilde kullanılan teknoloji ile birlikte ürün kalitesi, çalışan verimini, hizmet standartlarını mükemmel bir şekilde kontrol edebilmeyi sağlıyorlar.

Eğitim ve Denetim

Baydöner akademide bütün personelin eğitim almalarını sağlıyorlar. ISO 22000 standartlarına uygun bir şekilde üretim ve servis kalitesi sunmak için çalışıyorlar. Alanında uzman olan gıda mühendisleri ve bölge yöneticileri tarafından periyodik zamanlar ile denetimlerini sık sık yapıyorlar. Ayrıca ürün standartlarını koruyabilmek için düzenli bir şekilde şubelerden numuneler alarak, laboratuvar kontrollerini yapmaktadırlar.

Destek Hizmetleri

Baydöner işletmecilerine, restorandın hazırlık ve açılışın ilk gününe kadar yanında yer alır. Mesela  satın alma, pazarlama, lojistik, insan kaynakları, eğitim, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun bir şekilde destek hizmetleri vermektedir. Bu konuda yatırımcının yanında yer alırlar.

Ayrıca alanında uzman ekipleri ile her daim her konuda tecrübelerini yeni girişimciler için paylaşıyorlar.


Yorum Yap

Yorum Yap