1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Bursa Kebap Evi

Bayilik Veren Firmalar: Bursa Kebap Evi

Bayilik Veren Firmalar: Bursa Kebap Evi

Bursa Kebap Evi Bayilik Bilgileri

Ülkemizin genelinde 60’ın üstünde şubesi yer alan Bursa Kebap Evi, ürünlerini en iyi kalite de müşterilerine sunuyor. -40 derecede saklamış olduğu ve -18 derecede frigorifik araçları ile dağıtımlarını gerçekleştirmektedir. Yöresel ürünlerini kaliteli bir şekilde bütün Türkiye’ye dağıtım yapıp, şube açıyor. Garantili franchise ve profesyonel sistemi ile yatırımcılarına güven sağlamaktadır. Bursa Kebap Evi sadece yurt içi değil, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri ile Fransa’da da açılmaya yönelik çalışmaları bulunuyor.

Uzun seneler süren hazırlık ve araştırmalar sonucunda meşhur Bursa Kebabını en kaliteli bir şekilde müşterilerine sunabilmek için, 2003 senesinde yenilikçi yönetim anlayışı ile kurulmuştur. Bursa Kebabını lezzeti ile markalaştırmak da ilgi çekici oldu. Ayrıca yeni girişimcilerden gelen yoğun ilgi ve talep üzerine, garantili franchising ile yatırımcılar ile buluştu. Dolayısıyla 2010 senesinde Bursa Kebap Evinin yeniden yapılandırılması projesi yükselişin oluşmasına yarar sağladı. Markanın ulusal bir tabana oturmasında da etkili olmuştur.

Bursa Kebap Evi 1 senede, %300’lük büyüme oranı ile Türkiye’nin en popüler döner restoranı olmayı başarmış oldu. Hedefleri artık daha büyüktü dolayısıyla, gerçek kalite, yatırımcı anlayışı, marka ile çalışma rahatlığı Türkiye’nin tüm yerlerinde olmalıdır.

Uluslararası helal gıda sertifikasına sahip Bursa Kebap Evinde bulunan bütün ürünler İslami usullere göre hazırlanmaktadır. Ayrıca Bursa Kebap Evi merkezi Brüksel’de olan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından muhteşem tat ve kalitede ki yiyecek ile içeceklere verilmekte olan Üstün Lezzet Ödülüne layık olan ilk ve tek İskender markası olmayı başardı.

Müşterilerine ve lezzetlerine verdikleri önemden asla vazgeçmeyen marka, başarıya giden yolda bunların çok önemli olduğunu belirtiyor. En kaliteli ve sağlıklı ürünleri müşterilerine sunmanın onurunu yaşadıklarını ve aldıkları geri dönüşler ile memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

 

Bursa Kebap Evi Güncelleme

Şube sayısı: 60 ve üzeri

Franchise Bedeli: 40.000 Dolar

 

Bursa Kebap Evi Bayilik Destekleri

  1. Ödeme kolaylığı
  2. Personel ve eğitim desteği
  3. Anahtar teslimi şube oluşumu

 

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı

Bayilik yatırım maliyeti ortalama olarak 200.000 ile 400.000 TL arasında olmaktadır.

 


Yorum Yap

Yorum Yap