1. Ana Sayfa
 2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
 3. Bayilik Veren Firmalar: Carvel Kids Çocuk Giyim

Bayilik Veren Firmalar: Carvel Kids Çocuk Giyim

Bayilik Veren Firmalar: Carvel Kids Çocuk Giyim

Carvel Kids Çocuk Giyim Bayilik Bilgileri

 

Carvel Kids bebek ve çocuk giyim mağazası bu sektörde mağaza açmak isteyenlere bayilik vermektedir. Girişimcilere ortalama olarak 120.000 TL’lik bir yatırım ile franchise veriyor. Ağırlıklı olarak 0 ile 14 yaş arası tekstil ürünleri satılan mağazalar en az 70 metre kare olması zorunludur.

Şirket, franchise isim hakkı ve aylık franchise bedeli almıyor. İlk açılış zamanında 70.000 TL’lik ürün vermektedir. Ayrıca dekorasyon ve proje kurulumu da şirket tarafından yapılmaktadır. Carvel Kids mağazaları satış personeli eğitimi ve mağazanın kurulumu esnasındaki bütün aşamaları kendisi yerine getiriyor.

Şirketin bayiliğinde kâr marjı tekstilde %75 ile %100, diğer ürünlerde %30 ile %60 arasında değişir. Carvel Kids yeni açılacak bayilerin işlek cadde üzerinde, doğum hastanelerinde ve yakın çevresinde okul bölgesinde, alışveriş merkezlerinde olmasını istemektedir.

 

Carvel Kids Franchise Başvuru Süreci

 

 • Başvurunun Yapılması
  İnternet, telefon ve posta yoluyla başvuru yapılabilir.
 • Başvurunun Değerlendirilmesi
  Tarafımıza ulaşan başvuru, en geç 1 gün içinde Franchising Bölümü tarafından değerlendirilir.
 • Aday Emlak’ın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi
 • Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, 3 gün içinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.
 • Franchise Adayının Değerlendirilmesi
  İncelemelerin ardından 3 gün içinde franchise adayına randevu verilerek, bire bir görüşme yapılır. Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.
 • Franchise Sözleşmesi’nin İmzalanması
  Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra bir yıllık Franchising Sözleşmesi imzalanır.
 • Personel Alımı ve Eğitim
  Mağaza için gerekli eleman listesi ve nitelikleri CARVEL KIDS İnsan kaynakları Bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri CARVEL KIDS eğitim binası ve eğitim için seçilmiş pilot mağazalarımızda eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde üç günde tamamlanır.
 • Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması
  Açılıştan önce mağazaya ait broşür, vb. basılı reklam malzemeleri CARVEL KIDS tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.
 • Ürün Siparişlerinin Verilmesi
  Mağaza açılmadan 5 gün önce ilk siparişler girişimci adına hazırlanıp mağazaya teslim edilir.
 • Açılış
  Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 20 gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlar.

 

İletişim adresi 
Adresimiz: Barbaros Mah. Dereboyu Caddesi. Fesleğen Sokak Uphill Towers B Blok K:13 D:74 Batı Ataşehir – İstanbul
Telefon Numaramız: 0553 333 33 83
Mailimiz: destek@carvelkids.com

 


Yorum Yap

Yorum Yap