1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Erciyes Börek

Bayilik Veren Firmalar: Erciyes Börek

Bayilik Veren Firmalar: Erciyes Börek

Erciyes Börek Franchise Bilgileri

 

2003 senesinde kurulmuş olan Erciyes Börek, 33 bayisi olan bir firmadır. Erciyes Börek ürünleri ağırlıklı olarak börek, baklava ve kurabiyedir. Erciyes Börek özellikle Ankara’da aktif olarak günlük 15 ton üretim kapasitesine sahip bir firmadır.

Genel olarak 400 personel ile çalışmakta olan firmanın bayilik için yatırım tutarı 150 ile 250 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Müşterilerinin damak zevkine, franchise ağındaki rahat ulaşılabilir alanlarda hizmete sunuluyor. Ankara’nın bütün yerine 30 dakika da sıcak teslim sloganı ile ücretsiz olarak teslimat yapıyor. Taze ve günlük ürünleri müşteri memnuniyeti için daima ön planda tutuyor. Ankara’da %80 Pazar payına sahip olmaktadır.

 

Erciyes Börek Franchise Bayilik Bilgileri

 

Bilgi Alma

Firmanın franchise adayları telefon ve mail aracılığı ile bilgi alabilir.

 

Ön Görüşme

Başvuru yapan adaylardan uygun profile sahip olanlar, ön görüşme için şirkete davet edilir. Adaylardan iş planı istenir.

 

Aday Seçimi

Franchise adayları değerlendirilerek girişimci ruha sahip, markaya değer katacak, yeniliklere açık, işinin başında bizzat duracak ve geleneksel değerlere önem veren adaylar arasında seçim yapılır.

 

Lokasyon

Firmanın önerdiği veya kendisinin belirlemiş olduğu bir lokasyonu tespit eder. Lokasyonun fiziki ve ticari koşullarının denetimi, şirket yetkilileri tarafından yapılır.

Sözleşme

Franchise sözleşmesi 5 yıllık süre için imzalanır.

 

Kiralama ve Proje Uygulama

Doğru lokasyonun kiralanmasından sonra inşaat süresi 45 gündür.

 

Eğitim

İşletmenin inşaat süreci devam ederken franchise alan kişi, şirket yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenir. En az 2 haftalık teorik ve pratik eğitim süreci başlar.

 

Açılış

Açılış operasyonunda ana firma desteği sağlanır.

 

Franchise Adaylarında Aranan Kriterler

Yeniliklere açık ve vizyonu gelişmiş

Girişimci ruhuna sahip olma

Yatırım için gerekli finansal kaynaklara sahip olma

Marka ruhuna uygun ve yönetim becerileri gelişmiş

Zaman ve enerjisini markayı geliştirmek için kullanacak adaylar

 

Erciyes Börek günden güne, vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde hızla büyümektedir. Yukarıda sayılı olan özellikleri bulunduran yeni girişimciler için çeşitli olanakları da şirket tanıyor. Erciyes börek özellikle sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile büyük övgüler kazanıyor.

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
İvedik OSB 2268 Cadde No: 2/1 Yenimahalle / ANKARA

merkez@erciyesborek.com

0 850 333 06 06

0 (312) 394 76 05

 


Yorum Yap

Yorum Yap