1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Gizia Bayilik ve Franchise

Bayilik Veren Firmalar: Gizia Bayilik ve Franchise

Bayilik Veren Firmalar: Gizia Bayilik ve Franchise

Gizia Bayilik ve Franchise

Bayan giyim ve aksesuarları alanında franchise veren bit Türk markası olmaktadır. Gizia, franchise ve corner bayilik ile toplam olarak 40 mağazası ve 300 corner bayisi bulunuyor. Gizia ve Gizia Casual markaları, Rusya ve Avrupa ülkeleri ile birlikte, Ortadoğu ve ABD’yi de kapsamaktadır. Çok geniş bir coğrafya üzerinde 300’ yakın bir satış noktası ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Türk modasının dünyadaki yüzü oluyor ve büyüme başarısıyla moda otoriterleri tarafından şık, feminen, sofistike stili ile hazır giyimde dünya markası olarak sık takip ediliyor. Bu başarıları sayesinde çoğu ülkeden takdir kazanıyor. Ülkemizdeki pazara dünya markası olarak giriş yapan Gizia mağazalaşma da çık hızlı bir ilerleme kaydetmiştir. İlk başta Nişantaşı Gizia Gate Flagship mağazası ile birlikte 40 tane mağazası müşterilerine sunuyor.

Toplumlar arası konumundaki Gizia ve Gizia Casual markalarını, bu alanda güçlendirmek ve büyümesini sağlamak için yatırımcılara Franchise hakkı sunulmaktadır. Tasarım alt yapısı ve deneyimin gücüyle, global standartlar da çalışma anlayışıyla Gizia, Türk modasının en önemli temsilcilerindendir.

 

Kurulmuş olduğu ilk günden bu yana, hızlı bir çıkış yakalayan marka, modanın öcüsü olma yolunda koşar adımlarla gidiyor. Moda dünyasında ve üretimde geniş istihdam ile yüksek ihracat hacmiyle Türk tekstiline yeni bir soluk getirdi. Uluslararası standartların üstünde, dinamik yapısı ile kısa zaman sonra dünya markası olarak anılmaya başlamıştır.

Gündüz ve gece için yapılan tasarımları ile Gizia, dünya trendlerini, sezonun modasını içeren koleksiyonları ile müşterilerine geniş bir yelpaze sunuyor. Alternatif olarak güncel modayı taşımak isteyen herkese, birçok farklı kombin oluşturuyor.

Her geçen gün artan hızlı başarıları sayesinde dünya markaları ile aynı platformda yerini bulmuştur. Moda ve müşterilere verdiği önem sayesinde bu noktalara kadar gelmiş. Artık gözünü ülkemizdeki moda severlere çevirmiş. Gizia ve Gizia Casual markasından sade kıyafetler görmek biraz zor. Bunun nedeni ise, bu markayı tercih edenlerin şık, gösterişe önem verenlerden tarafından tercih edilmesidir. Kadına dair baştan aşağı tüm kıyafetlerin bulunduğu markada, bir kadın istediği her şeyi bulabilir.

 

Adres:
Gürsel Mah. Erzincan Sok. No.1 Kağıthane/İstanbul/Türkiye

Telefon : 0212 320 37 37
Fax : 0212 320 37 07

info@gizia.com

 

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap