1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Korku Evi

Bayilik Veren Firmalar: Korku Evi

Bayilik Veren Firmalar: Korku Evi

Korku Evi Nedir?

Gün geçtikçe insanların eğlence anlayışında da değişiklikler yaşanmaya başladı.  Artık teknolojinin de gelişmesi ile birlikte oyunlar da boyut değiştirdi. Korku evleri de bunların başında geliyor. Konsept olarak 3-4 kişilik arkadaşınızla ücretinizi ödeyip bir eve geliyorsunuz. Tabi ki bu ev korku evi ve konseptler farklılık gösterebiliyor. Evler sadece korku barındırıyor ve mekânsal olarak çeşitlilik taşıyor. Sizin isteğinize veya seçeneğinize göre içine gireceğiniz korku evi karanlık, inşaat, mezarlık gibi birçok seçenekleri bulunuyor. Oyunun asıl amacı korkularınıza yenilmeden, hazırlanmış olan tuzaklara düşmeden, verilen ip uçlarını takip ederek evden çıkmaya uğraşmaktır. Korku evinde hem korkularınızla mücadele edecek hem de sonuca varmak için uğraşacaksınız.

Korku filmlerinden sıkılıp gerçeğini yaşamak isteyen kişiler arkadaşları ile birlikte korku evlerinin yolunu tutuyor. Oyunun amacı verilen 1 saat zamanda o evden kurtulmaya çalışmak. Dolayısıyla iş birliğine ve yardımlaşmaya da ihtiyaç duyacaksınız.

Korku Evi Bayilik Nasıl Alınır?

İlk önce kendinize bir Pazar araştırması yapın. Korku evleri Türkiye’de çok ilgi odağı haline gelse de daha çok yeni ve bu yüzden dolandırıcılara karşı dikkatli olun. Serbest bir piyasada hareket edeceksiniz. Dolayısıyla resmi yerlerden korku evi kurulumu için izin alma, başvuruda bulunma gibi ihtimaliniz bulunmuyor. Kurulum işlemleri için en az 20.000 TL bütçeniz olması gerekir. Genelde üst sınıf insanların tercih ettiği bu oyun, daha sonra size paranızı birkaç katıyla kazanma imkânı sağlıyor. Bayilik alabilmek için daha önce açılmış olan korku evlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni bir konsept kurmak istemiyorsanız Franchise sayesinde ünlü markaların isim haklarını alarak sizde bir şubesini açabilirsiniz. Franchise sistemi sayesinde iş yerinizin dizayn ve ürünlerin yerleştirilmesi gibi konularda sıkıntı yaşamamış olursunuz. Ayrıca bu markaların güvencesi altında olursunuz. Fazla bir harcama yapmanıza gerek kalmadan Korku Evi bayiliği veren şirketler ile anlaşıp, kendi işinizi yapmanız mümkün.

Korku Evi Bayiliği Veren Firmalar

 

  • APARTMENT06 EVDEN KAÇIŞ OYUNU
  • DETECTRAP
  • IQUİT ANKARA EVDEN KAÇIŞ OYUNU
  • ALCATRAZ
  • PANDORA’NIN EVİ
  • ULOCKED

 

Bayilik Almadan Önce Bir Evi Korku Evine Dönüştürmek için Gerekenler

İlk olarak bu işi tek başına yapmanız çok zor çünkü sorumluluk ve mesai ister. Korku evinin dekorasyonu, korunması, sunumu, senaryosu gibi şeyleri tek başına yapmak biraz zordur. Daha sonra bir senaryo bulmanız gerekiyor ancak piyasada olanlardan daha farklı olması şart. Dilerseniz başka bir korku evine gidip bilgi edinebilirsiniz. Bir ev kiralayabilir ya da var olan bir evi korku evine dönüştürebilirsiniz. Bir diğer şey de iyi bir internet sitesi kurmaktır. Böylelikle internet ortamında isminizi duyurarak müşteri kazanabilirsiniz.

Diğer taraftan kayıt altına alınan oyunu ek olarak satıp kazancınızı arttırabilirsiniz. Korku evinin 1 saatliği 100 ile 150 TL’ye kiraya verebilirsiniz. 1 saat süre dahilinde evden çıkmayı başaranlar galip, çıkamayanlar ise mağlup olmuş sayılır. Günde 150 TL’den 3 grup gelmiş varsayarsak, gecede 500 TL ayda 15.000 TL para kazanabilirsiniz.

 

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap