1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Loris Parfüm

Bayilik Veren Firmalar: Loris Parfüm

Bayilik Veren Firmalar: Loris Parfüm

Loris Parfüm Bayilik

 

Loris parfüm 400 çeşit parfüm esansına sahip bay ve bayanlara yönelik bayilik almak isteyenlere fırsatlar sunuyor. Yalnızca bayilerine parfüm sağlamakla kalmayarak, çeşitli kozmetik ürünlerini de girişimcilere sağlıyor. Loris firması büyük ve köklü bir gruptur ve sizde bu ailenin bir bireyi olmayı düşünüyorsanız, firmanın bazı şartlarını yerine getirmeniz gerekir.

 

Loris Parfüm Bayilik Şartları

 

Firmanın girişimcilere sağladığı imkanlar sebebi ile çok fazla araştırılan bir konu olarak karşımıza çıkıyor. İş ortaklarına ürün çeşitliliği konusunda katkı da sağlamaktadır. Son zamanlarda marka haline gelmiş olan Loris parfüm, birçok yeni şube açarak git gide hızlı bir şekilde büyüme gösterdi. Ayrıca Loris, ürünlerinin üretimini de kendisi yapıyor. Ülke genelinde daha fazla tüketiciye ulaşabilmek için bayilik veriyor. Bayilik şartlarında ilk olarak yapmanız gereken, başvuru formunu doldurup, başvuru yapmaktır. Bu formu firmanın internet sitesinden de doldurma şansınız bulunuyor. Formu doldururken iletişim numaranızı doğru ve eksiksiz yazmaya özen gösterin. Çünkü firma sizleri arayıp bazı konular hakkında sizlere sorular yöneltmekte. İşte firmanın sizden istediği bazı şartlar;

 

  1. Yatırım için planlanan miktar ve nerede kullanılacağı konusunda bazı sorular yöneltiliyor. Loris parfüm, en az 10 bin TL’lik bir yatırım yapılmasını talep ediyor.
  2. Kurmayı düşündüğünüz parfümeri hakkında bazı genel bilgiler istiyor. Mesela cadde ve sokağın işlek durumu, dükkânın yeri gibi.
  3. Düşünülen dükkânın ölçüleri sorulur ve firma dükkânın en az 10 metre kare olmasını istiyor.
  4. Kurmayı düşündüğünüz il ya da ilçenin nüfusu ve dükkâna yakın olan nüfus yoğunluğu için detaylar sorulur.

Loris Parfüm İş Yerinin Önemi

 

Dikkat edilmesi gereken şeylerin başında dükkânın boyutu ve konumu gelir. Çünkü işlek cadde üzerinde olan ve büyük alana sahip dükkân, işletmecisine yüksek kazanç sağlar. İç tasarımı da dükkânın iyi bir şekilde yapılmalıdır. İş yerine yapılacak olan yatırım yüksek olabilir ancak, ilerleyen zamanlarda daha fazla kazanç elde etmenizi sağlar. Dükkânın iç düzenlenmesi iyi ayarlanmalı ki ona göre fazla ürün alabilsin. Loris parfüm bayiliği alındıktan sonra dükkânın açılabilmesi için birtakım belgeler gerekir. İlk olarak dükkân sahibinin Sosyal Güvenlik Kurumu’na kayıtlı olması şarttır. Aksi bir durumda kaçak çalışma durumuna düşer bu yüzden iş yeri için ilgili belediyeden ruhsat alınmalı. Daha sonra vergi dairesine giderek kayıt yaptırılmalıdır. Vergi numarası alındıktan sonra gereken tüm işlemlerin eksiksiz olarak tamamlanması gerekir. Aksi halde ileriki zamanlarda yaşanacak olan sorunları da engellemiş olursunuz.

 

Loris Parfümeri için Gereken Maliyet 

 

Kolonya, araç kokusu, duş jeli gibi çeşitli ürün içeriğine sahip olan Loris bayiliğinin kurulması için en az 10 bin TL gerekir. Burada giderlerin yarısı dükkân içi, dışı ve restorasyona giderken diğer bir yarısı da alacağınız ürünler için gerekiyor. Dükkân için gereken su, elektrik, doğalgaz, telefon açılmaları gibi masraflar ile belediye maliye için yapılan birtakım giderler ve harçlar buna dahil edilmez.

 

Loris parfüm giderleri şöyledir;

 

  1. Dış tabela ortalama olarak 2 bin TL
  2. İç raf, dolap ve restorasyon için 3 bin TL
  3. Ürün paketi için de 5 bin TL gerekir.

 

Yukarıdaki maliyet oranları tutulacak dükkânın büyüklüğüne ve alınacak ürünlerin miktarına göre farklılık gösterir.

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap