1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Mantı Keyfi

Bayilik Veren Firmalar: Mantı Keyfi

Bayilik Veren Firmalar: Mantı Keyfi

Mantı Keyfi Franchising Bilgileri

 

Mantı Keyfi İstanbul’da 16, Anadolu da ise 7 bayisi ile hizmet veriyor. 5 farklı çeşitli franchising konsepti olan Mantı Keyfi’nin kurucusu Yakup Aksoy’dur. Firmadan franchise almak için hizmet sektöründe faaliyet gösterecek nitelikte olması gerekir. Ayrıca 50.000 TL ile 200.000 TL arasında öz kaynak finansmanınız varsa, sizde Mantı Keyfi işletmesi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede ayda en az yatırım tutarının %10 ile %20 ‘ye kadar kar elde edebilirsiniz.

Mantı Keyfi Franchise Konseptleri

 

  • Sağlıklı ve hızlı (Fast Food biçimi)
  • Cafe & Restoran Konsepti
  • Mantı Keyfi Kuzine- Anadolu Mutfağı
  • Stand (Mobil) Konsept
  • Gurme Mantı Keyfi Konsepti

Firma yeni girişimcilerden kurulacak konsept tarzına göre franchising bedeli talep ediyor. Ayrıca girişimcilere, lokasyon ve konsepte göre değişen miktarlarda ürün destek imkânı da sağlıyor. Mantı Keyfi kurulum ve işletme ile alakalı olarak her çeşit eğitim, yönetim ve mimari danışmanlık, uygulama hizmetini sizden hiçbir şekilde bedel talep etmeden gerçekleştirir. Mantı Keyfi mekân ile ilgili olarak ruhsat, proje, harç gibi her çeşit yatırım bedellerini girişimciler karşılamaktadır.  Mantı Keyfi bayisi olmak isteyen girişimcilere, KOSGEB desteği gibi olanaklar sağlatılıp, girişimcinin KOSGEB koşullarını yerine getirmesi için destek verilir.

Türkiye ve Dünya’da İlk ve Tek Zincir Mantı Konsepti

45 farklı çeşit el mantısı gözleme, salata, zeytinyağlı, çikolatalı mantı, irmik helva, sıcak ve soğuk içecekler, güveç, çorba ve tencere yemekleri gibi birçok çeşidi ile sağlıklı ve hızlı menüsü bulunur. Mantı Keyfi menü içeriğinde; diyet, klasik, vejetaryen, diyabetik yer alıyor. Firmanın en iddialı olduğu taraflardan biri de ürün çeşitliliği ve yemeklerin nefis olmasıdır. Bu alanda en iyi olabilme ve bunu devam ettirebilmek adına mücadele ediyorlar.

Sizlerde Mantı Keyfi şubesi açmak istiyorsanız, bu konuda bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Müşteri memnuniyeti, Güleryüz, kalite ve hijyenden asla ödün vermemelisiniz. İşinizi benimseyip, severek yaptığınız takdirde başarılı olmamanız için hiçbir neden yoktur. Günümüzde artık ev yemeklerine çok fazla rağbet gösteriliyor. İnsanlar fast food gıdaları pek benimsemiyor ve bu da sizin için bir fırsat yaratıyor.


Yorum Yap

Yorum Yap