1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Miss Poem

Bayilik Veren Firmalar: Miss Poem

Bayilik Veren Firmalar: Miss Poem

Miss Poem Kadın Giyim Bayilik Bilgileri

 

Kadın giyim markası olarak Miss Poem, 1994 senesinden bu yana sektörde yer alıyor. Ülke içi ve ülke dışına bayilikler firmanın 120’ye yakın mağazası bulunuyor. Hızla büyümeye devam eden Miss Poem Corner bayilik sayısı 600’ün üzerindedir. Senede 5.000’nin üzerinde yeni tasarımlar yapılmaktadır. 40 ülkeye ihracat yapan şirket, dünya da marka olma yolunda emin adımlar ile yol alıyor.

 

Miss Poem Bayilik Şartları

Yapmış olduğu başarılı büyüme stratejileri ile kısa zamanda yurt içi ve yurt dışında 120 mağaza ile 600’den fazla corner sayısına ulaşmayı başarmıştır. Ayrıca büyüme grafiğini hızla sürdürmekte ve iş stratejileri açısından aşağıda belirtilen lokasyonlar da yeni anlaşmalar yapmaktadırlar.

 

Miss Poem Shop Bayilikler

  • Planlaması Franchise olarak yapılan mağazanın, merkezi yerde, cadde üzerinde olması gerekir. Alışveriş merkezinde içinde başka kurumsal markaların bulunduğu alanlarda olmalıdır
  • Mağaza, en az 100 m² alana sahip olmalıdır.
  • Mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübe aranır
  • Sürekliliği sağlayacak, kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olunmalıdır.
  • Mağazasının tasarımı ve dekorasyonu planlanmakta ve uygulamaya alınmaktadır.
  • Şirketin tanıtım harcamaları için ayıracağı bütçe, oluşturacağı iş planı doğrultusunda FRANCHİSE alan taraflar arasında kararlaştırılmaktadır.
  • Mağaza lokasyonu ve yatırım planının uygun görülmesi durumunda tüm franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilmektedir.

 

Konsept Mağazalar

Miss Poem Shop ve Corner mağazaları tün detayları ile mimarlar tarafından tasarımı yapılır. Giyim firmaları arasında Miss Poem, ürün kalitesine verilen önem kadar mağaza standartlarına da önem vermektedir. Ürün yerleşimi, kategorilere ayırma, etiketleme gibi bütün detayları ile kalitesini gösterir. Profesyonel mimarlar önceden fizibilite çalışması yaparak tasarım aşamasında görsel taslağı oluşturmaktadırlar. Piyasada ki değişim ve gelişmeleri takip eden ve bu değişimlerle mağazanın yeniliklere ayak uydurmasını sağlar. Çünkü mağaza müşterileri ile buluştuğu en önemli noktalardan biridir. İşini severek yapan çalışanları ve mutlu müşterileri sayesinde marka her geçen gün daha da hızla büyümeye devam ediyor.  Trend mağaza tarzını daima koruyabilmek için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadırlar. Yeni girişimciler için çeşitli olanaklar mevcuttur.

 

İLETİŞİM
MERTER GENEL MERKEZ
Adres :
Keresteciler Sitesi Fatih Cad. Alaybey Alaybey Sok. No:1/A K:1,2,3 Merter/İSTANBUL
Telefon :
444 1 355
+90 212 506 5810
+90 212 506 5811
+90 212 506 4002
Faks :
+90 212 506 58 30


Yorum Yap

Yorum Yap