1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Kuaför Firmaları

Bayilik Veren Kuaför Firmaları

Bayilik Veren Kuaför Firmaları

BAYANLARIN VAZGEÇİLMEZ SEKTÖRÜ BAYAN KUAFÖRLÜĞÜ BAYİLİK VEREN FİRMALARI TANITACAĞIZ.                                                                                                                                                        Ali gür 1967 yıllında mesleğe istanbulda başlamış dönemin en ünlü kuaför salonlarında tecrübe kazanmıştır.Yurt içi ve yurt dışında bir çok yarışmalarda birincilikleri vardır .En önemli festivallerde juri üyeliği ve organizatörlük yapmıştır.

2004: Yılında:Bayilik franchising vermeye başlamıştır.ALİ GÜR,VE ALİ GÜR FLAİR club adında iki marka kurmuştur. Bu markaların ikininde bayiliğini vermektedirler.Merkeziyle beraber toplamda 20 şubeşi bulunmaktadır.

Bayilik Şartları:ALİ GÜR kuaför salonundan bayilik almak isteyen girişimciler için ilk olarak 20 bin tl talep etmektedir ve aylık 2500 tl ödenmesi gerekir ALİ GÜR FAİR CLUB için belirlediği giriş miktarı 10 bin tl ve aylık 1500 tl talep ediliyor.

İşyerleri en az 100metre olması gerekiyor dükkanın büyüklüğüne göre anahtar teslim fiyatı 200 -300 bin tl arasında değişiyor. Sürekli sizlerin kazanması için eğitim veriyorlar personel bulma konusunda yardımcı oluyorlar.Şirketin hedeflerinde tüm Türkiye geneline bayilik sistemi ile büyümeyi öngörüyorlar.

İLETİŞİM ADRESLERİ 02163398362

FAX ADRESİ 02163398378

 

ERDEM KIRAMER:Türkiyenin en önemli kuaför markalarından biridir.Sosyetik bayanların vazgeçilmez kuaför salonlarından biridir. Erdem bey 1959 yılında sektöre başlamış ilk salonunu  1968 yılında açmıştır ve ciddi bir müşteri potansiyeli oluşturmuştur dünyanın en ünlü kuaförleriyle iş ortaklıklarına gitmiştir.2005 yılında kendine ait bir kuaför okulu açmıştır Ülkemizdeki tüm kuaförlerin örnek aldığı bir kişidir.Aynı zamanda türkiye artistik kuaförler derneği başkanıdır Ayrıca dünya kuaförleri birliği olan  Haute Coiffure Française başkanlığını yapmaktadır.

BAYİLİK VERDİĞİ MARKALAR: Bayilik verdiği markalar içinde bünyesinde bulundurduğu 3 marka ile öne çıkmaktadır ERDEM KIRAMER SALONLARI ,Jacques DESSANGE,MAKAS KUAFÖR salonları adıyla bayilik vermektedir.BAYİLİK alacak kişilere kadro salon dekoru sürekli profosyenel eğitim, çalışan tedariği konusunda sonsuz bir destek vermektedir. 

İLETİŞİM:

0212 2873304-05
Adres : Nispetiye Cad.Çamlıkyolu Sok.
Çamlık Apt.No:11/1 Etiler-İSTANBUL

 

MEHMET TATLI:Sektörün en tanınmış markalarından biri olan Mehmet tatlı kuaför salonları Mehmet tatlı bey 1961 yılında mesleğe başlamıştır.Yeteneği ve azmi sayesinde büyük bir müşteri pörtföyü oluşturan Mehmet bey 1971 yılında ilk salonunu açmıştır.Mütavaziliği,kibarlığı,Mesleğine olan tutkusuyla gönülleri fetheden mehmet tatlı sektörün vazgecilmezlerinden olmuştur.Türkiyenin en büyük kuaförlerinden biridir.2005 yıllında kendi akademisini kurmuştur.

BAYİLİK:Mehmet Tatlı ve Hair and Care & AVEDA Marka adlarınla bayilk vermektedirler şu an 2 farklı marka ismiyle toplamda 22 kuaför salonları bulunmaktadırlar. Markalarını türkiyenin geneline yayma hedefindedirler.Bayilik alacak kişilere salon dekoru,personel hizmetleri kuaförlük ile alakalı tüm eğitimleri vermektedirler.

İLETİŞİM:Telefon : +90 212 356 88 05
Web: www.mehmettatli.com.tr

 

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap