1. Ana Sayfa
  2. KREDİ FAİZ ORANLARI
  3. Burganbank Taşıt Kredisi

Burganbank Taşıt Kredisi

Burganbank Taşıt Kredisi

Burganbank Taşıt Kredisi

Yeni bir otomobil sahibi olmak ve ulaşım sorunlarını ortadan kaldırmak isteyenler için son dönemdeki ekonomik şartları dikkate aldığımızda yeni taşıt satın almak pek de kolay değildir. Bu durumun çözümü ise bankalardan taşıt kredisi kullanmak ve taksitli olarak bu borcu ödeyerek yeni taşıt sahibi olmaktır. Bu yazımızda sizlerle Burganbank taşıt kredisi kampanyasını paylaşacağız ve yeni bir otomobil sahibi olmak için Burganbank’ın avantajlı kredisini kullanmak isteyenlere özel olarak değerlendirmeler yapacağız.

Burganbank Taşıt Kredisi

Burganbank’tan Yeni Otomobil Almak İsteyenlere Avantajlı Teklif

Türkiye’de hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana büyük gelişimler gösteren ve bankacılık sektörünün güçlü isimlerinden birisi haline gelen Burganbank her türlü finansal ihtiyaca yanıt veren kredileri ile dikkat çekiyor. Bu kapsamda taşıt kredisi ile de tüketicilerin otomobil satın alma ihtiyaçlarına yanıt veren Burganbank esnek ödeme imkanları ve cazip faiz oranları sunuyor.

Burganbank Taşıt Kredisi Kampanya Detayları

Burganbank’tan taşıt kredisi maksimum 48 aya kadar vadeli olarak kullanılabilmektedir ve kredinizi sadece TL cinsinden kullanabilmektesiniz. Kredi için sabit faiz oranı uygulanmakta olup, aylık eşit ödemeli taksitlendirme yapılmaktadır.
Burganbank, kampanya kapsamında sıfır otomobil için anahtar teslim bedelinin %75’ine kadar kredi kullandırmaktadır. Bu anlamda taşıt alımlarınızda %25 oranında peşinat ödemeniz gerekmektedir. Eğer dilerseniz Burganbank ihtiyaç kredileri aracılığıyla bu kısım için nakdi kredi kullanabilmeniz mümkündür.
İkinci el taşıt almak için kullanacağınız kredilerde ise kasko bedelinin %60’ına kadar kredilendirme sağlanmaktadır. Bu kredi ile maksimum 50 bin TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir ve maksimum 36 ay vade sağlanmaktadır.
Kredi kullanımınız ile birlikte alacağınız otomobil üzerinde rehin uygulaması yapılacaktır. Ayrıca rehinli otomobil için kasko sigortası da banka tarafından yapılacaktır.
Kampanya dahilinde Burganbank taşıt kredisi %2.89 faiz oranı ile tahsis edilmektedir ve kredi tahsis ücreti kullanılan kredinin %0.05’i oranındadır.

Burganbank’tan 12 ay vadeli 30 bin TL’lik alacağınız taşıt kredisi için ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 3.033 TL olacaktır.

Burganbank Taşıt Kredisi

Burganbank Taşıt Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler

Burganbank’ın kampanyasından faydalanmak ve Burganbank taşıt kredisi kullanmak için doğrudan şubelerden yapacağınız başvurularda ibraz etmeniz gereken belgeler şunlardır;
Nüfus Cüzdanı
-Gelir Belgesi
-İkametgah Belgesi
-Bankanın kefil ve teminat talep etme hakları saklıdır. (Detayları için bankanın müşteri temsilciliğiyle iletişime geçebilirsiniz.)


Yorum Yap

Yorum Yap