1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş İlanları
 3. Çanakkale Evde Ek İş İlanları

Çanakkale Evde Ek İş İlanları

Çanakkale Evde Ek İş İlanları

Çanakkale Evde Ek İş İlanları

Evde çalışarak para kazanmak ve ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları için tercih edilecek birçok seçenek bulunuyor. Türkiye’de birçok ilde ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan kişiler, evde ek iş yaparak para kazanıyor. Her il için evde yapılacak ek işler var ve yalnızca bayanlar değil erkekler de bu işleri tercih ederek para kazanabiliyor. Çanakkale ilinde ev içinde küçük çalışmalar yaparak para kazanmak isteyen kişiler, Çanakkale evde ek iş ilanları arasından tercih yapabilir ve güzel kazançlara sahip olabilir.

Çanakkale Evlere Ek İş Veren Firmalar

Firmalar evlere ek iş vererek, uygun maliyetle eleman ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Evlere ek iş veren firmalar, iş yerlerinde personel çalıştırmadan üretilmesi gereken ürünleri ev hanımlarına yaptırıyor ve işçi masrafından kurtuluyorlar. Evde yapılacak işler hakkında bilgi almak için evde ek iş başvurusu yapmak gerekiyor. İnternet ortamında bulunduğunuz şehirdeki firmaları araştırarak, Çanakkale evde ek iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çanakkale Evde Ek İş İlanları

Çiçek Tasarımları

Vazgeçilmez bir hediyelik olan çiçek, son dönemlerin oldukça rağbet edilen ürünü arasında bulunuyor. Yapay çiçek yapım işi, oldukça kolay ve eğlenceli bir iş. İnternet üzerinden Çanakkale evde ek iş ilanları araması yapıldığında, çiçek satışı yapan firmaların varlığı görüntüleniyor. Bu firmalara başvuru yaparak evde ek iş Çanakkale ilinde gelir elde edebilirsiniz. Çiçek tasarımları yaparak el gelir elde edebilirsiniz.

Evde Yaprak Sarma İşi

Evde yaprak sarma hazırlayarak ek gelir sağlamak için Çanakkale evde ek iş ilanları alanında birçok şirket bulabilirsiniz. Bu ilanların tamamına başvuru yaparak, hazırladığınız sarmaları satarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Lokanta ve Restoranlarda en çok ikram edilen yaprak sarmanın el yapımı olanları daha çok tercih edilmektedir. Bu nedenle Çanakkale evde ek iş ilanları arasında yaprak sarma işi önemli bir gelir sağlamaktadır. Bu iş için bir grup oluşturmak gerekli olabilir.

Mandal Montajı

Mandal montajı yaparak gelir elde etmek isteyenler Çanakkale evde ek iş ilanları araştırması yaparak para kazanabilirler. Firmalara ek gelir sağlamak için başvuru yapıldığında, anlaşma sağlanıldığında firmalar hammaddeleri sizlere teslim edecek ve iş bitiminde sizlerden teslim alacaktır. Gelir elde etmek ve evde ek iş ilanları Çanakkale için internet üzerinden araştırma yapılabilmektedir.

Dekoratif Bebekler

Dekoratif süs ve bebekler hazırlayarak internet üzerinden bu ürünleri satabilirsiniz. Ürün satma işi için internet sitesindeki var olan siteler kullanılabileceği gibi yeni site oluşturularak da bu ürünler satılabilmektedir. Kısa sürede bu iş sayesinde iyi gelirler elde ederek, evde ek is ilanlari Çanakkale arayışlarınıza son verebilirsiniz. Ürün satışı için hangi konuya eğiliminiz varsa o ürünleri tasarlayarak ürünlerinizde çeşitlilik sağlayabilirsiniz.

Örgü Çanta ve Cüzdan Yapımı

Evde örgü örmek ve çeyiz mağazalarından örgü siparişi almak da kazanç sağlanacak iş seçeneklerindendir. Örgü çantalar ve cüzdanlar her zaman alıcı bulan ürünlerdir. Çeyiz mağazaları için de son derece önemli olan bu ürünleri örüp satarak Çanakkale evde ek iş ile parça başı ücret kazanabilirsiniz.

Çanakkale Evde Ek İş İlanları

Makrome’den Süs Eşyası Yapmak

Türk gelenekleri, örf ve adetlerini yaşatan özel ürünleri tasarlayarak, yöresel ürünler satan firmalara pazarlayarak ek gelir elde etmek mümkündür. Bu ürünleri biraz daha göz alıcı ve seri üreterek ek gelir Çanakkale arayışlarınız sonucunda aile bütçesine güzel paralar sağlayabilirsiniz. Özellikle turistlerin uğradığı mekanlar için özel tasarım ürünler tercih sebebidir. Yemeni, eşarp ve makromeden yapılmış süs eşyaları özellikle turistlerin ilgisini çekmektedir.

Evde Sabun Üretimi

Evde bitkisel içerikli sabun hazırlamak, kaliteli bir para kazanma yöntemidir. Özellikle cilt sağlığına yararlı ve bitkisel içerikli sabun imalatıyla iyi gelirler elde etmek mümkündür.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Çanakkale Ezine ilçesinde oturuyorum işe ihtiyacım var elim hızlı her türlü paketleme işi yapabilirim

 2. 2 ay önce

  İYİ GÜNLER,

  Güvenilir kredi teklifi şimdi geçerlidir ve kredi alın !!! Bu bir fırsat
  Mali sıkıntıda olanlar ve içinde mali kargaşa isteyenler için
  hayatlarını çok makul bir% 2 faiz oranı ile kredi veriyoruz, veriyoruz
  Her türlü kredi türünde finansal strese katkıda bulunmak. Birçokları
  acı çekmek ve yaşam standartlarını yükseltmek için yardıma ihtiyaç duymak
  iş kurmak ve bir iş kurmak için finansal yardıma ihtiyaç duymak
  yardımın hesaplarını ve borçlarını silmesi gerekiyor. Bu akıllıca bir karardır
  şimdi senin için Kredi teklifimiz garanti kapsamında değil yani teminat yok
  soru. Kredi başvurusunda bulunan bir kuruluştan bir kredi talep ediyorsunuz.
  aşağıda benim iletişim. İsim: John E-posta: mrjohnrobertloanfirm@gmail.com
  Whatsapp (+6285298234143)