1. Ana Sayfa
  2. BAYİLİK VEREN FİRMALAR
  3. Bayilik Veren Firmalar: Çıtır Usta

Bayilik Veren Firmalar: Çıtır Usta

Bayilik Veren Firmalar: Çıtır Usta

Çıtır Usta Bayilik Bilgileri

 

Yeme içme piyasasında 2003 senesinden beri faaliyet göstermektedir. Çıtır usta 3 ülke, 25 şehir ve 75’den fazla yerde hizmet sağlıyor. Bayilik bedeli ve isim hakkı hariç 200 ile 500 bin TL arasındadır. İsim hakkı bedeli konsepte göre farklılık gösteriyor. Ayrıca çıtır usta bayilik alan girişimcilerden reklam katkı payı ile royalty bedeli de alıyor.

Hedefleri arasında 2017 senesinde gerçekleştirdiği Tacikistan, Fas, Suudi Arabistan’dan sonra ABD ve Avrupa’da faaliyete geçecek olan Çıtır Usta fizibilite çalışmalarını yapmaktadır. Bu sayede ülkemizden çıkıp dünya markası olmayı hedefliyor.

 

Çıtır Usta Bayilik Giriş Bedeli

Markanın kullanım bedeli Full ve Expres konsept olmak üzere 2 şekildedir.

Çıtır Usta (pideci) Express: 20.000 USD + KDV

Çıtır Usta Full Konsept: 40.000 USD + KDV

 

İnşaat ve Dekorasyon İşleri

Özellikle restoran alışveriş merkezi ya da işlek cadde üzerinde olması gerekir. Çıtır Usta yapılan fizibilite çalışması sonrasında işletmeye uygun onayı verir. Sonrasında iş yerinin dekorasyon ve kurulum süreci ile ilgilenir. Franchising sözleşmesinden sonra restoran için inşaat ve dekorasyon işleri mimarlar tarafından Çıtır Usta’nın standartlarına uygun yapılır. Dükkanınızı size anahtar teslim şeklinde yapar. Bütün franchiseler açtıkları restoranda, standart ekipman, makine ve malzeme kullanmak zorunludur.

Eğitim ve Pazarlama Desteği

Açılış günü Çıtır Usta Merkez Operasyon tarafından belirlenmektedir. Açılış destekli uzman kadrosu ile sizinle birlikte çalışır. Yaptığı denetimler ile sizlere bir rapor hazırlar. Bu rapor sayesinde geliştirilmesi gereken tarafları, düzeltilmesi gereken noktaları size bildirir. Uzman kadrosu ile ürün hazırlanışı, sunumu, hijyen koşulları, müşteri ilişkileri gibi eğitimleri ücretsiz olarak sağlar. Çıtır Ustada çalışan personeller, işletme açılmadan 2 hafta önce eğitim görürler.

 

İşletme ve Karlılık

Uygun şartlarda işletilen iletme, ortalama olarak 30 ile 36 ay arasında kendini amorti eder. Kira ve personel maliyetine göre değişiklik gösterebilir. Çıtır Ustanın işletmecilerden beklediği girişimci ruha sahip olmak, geçmişte iş tecrübelerinde başarılı olmak, sadece finansal yatırım için değil markanın adı altında daima kendini yenileyen işletmeci olmasıdır. Ayrıca bu iş haricinde kesinlikle başka bir iş yapmamalıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mehmet Akif Mah. Basın Ekspress Yolu Derin Sokak. Kat:4
No : 58 İkitelli – İSTANBUL
T : 444 26 79 F : +90 (212) 494 3 138 E : citir@citirusta.com

 


Yorum Yap

Yorum Yap