1. Ana Sayfa
  2. KREDİ FAİZ ORANLARI
  3. Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi

Artan nüfus oranı ve yoğunlaşan şehir yaşamı ile birlikte kişiler için artık ulaşım standartlarını yükseltmek neredeyse bir zorunluluk haline geldi. Ancak yeni bir otomobil almak günümüz ekonomi şartlarında bir hayli zor olabilmektedir. Bu kapsamda yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için bankaların taşıt kredileri tercih edilebilir bir alternatiftir. Biz bu yazımızda yeni otomobil almak isteyenler için Denizbank taşıt kredisi kampanyasından bahsedeceğiz ve kampanyanın detaylarını elimizden geldiğince paylaşmaya çalışacağız.

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank’tan Avantajlı Taşıt Kredisi

Ülkemizde uzun yıllar kaliteli ve hızlı bankacılık hizmeti misyonu ile çalışmalarını sürdüren ve tüketicilerin yüzünü güldüren Denizbank, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlerin de ihtiyaçlarını anında gideriyor. Düşük faiz oranları ve avantajlı ödeme seçenekleri ile dikkat çeken bankanın taşıt kredisi kampanyası da yine tam olarak ihtiyacınıza yanıt veriyor.

Denizbank Taşıt Kredisi Kampanyası Detayları

Denizbank’tan alacağınız taşıt kredisi için uygulanmakta olan faiz oranı %2.99’dur ve 3 – 48 ay arasında vade seçenekleri mevcuttur. Vade süresince ödeme planınızı istediğiniz gibi şekillendirebilmektesiniz; bu anlamda eşit taksit ödemeli veya esnek ödeme seçenekli olarak kredi kullanabilirsiniz.
Kredi taksitlerinizi ödemeye başlamadan önce kullanım tarihinizden sonraki 45 gün içerisinde ödeme tarihinizi belirlemekte özgürsünüz.
Alacağınız taşıtın 100 bin TL’lik kısmı için %70, 100 bin TL üzerinde kalan kısım için ise %50 oranında kredi kullanabilmektesiniz.
Kullanacağınız kredi için ödeyeceğiniz tahsis bedeli, kullandığınız kredinin %0.05’i kadardır.
Kampanya dahilinde eğer hayat sigortanızı/kaskonuzu Denizbank aracılığı ile yapacak olursanız faiz oranı %0.02 oranında indirilebilmektedir.
Eğer ikinci el otomobil alacaksanız 5 yaşına kadar, ticari araç alacaksanız 3 yaşına kadar kredi kullanabilmektesiniz.
Banka bu kredi için tüketicilerden kefil talep etmemekte ancak taşıt rehini tesis etmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Avantajlı olarak tüketicilerin tercih ettikleri Denizbank taşıt kredisi 48 ay vadeli olarak 30 bin TL tutarında kullanıldığında uygulanan %2.99 faiz oranı sonucunda aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 1319,34 TL’dir. Bu durumda vade sonunda bankaya ödemiş olacağınız toplam taksit tutarı ise 63.328,65 TL olacaktır.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvuru

Hemen şimdi siz de Denizbank taşıt kredisi başvurunuzu yapmak üzere en yakın Denizbank şubesine gidebilir ve; nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi, gelir belgesi ve taşıt bedeli gösterir proforma fatura ile başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap