1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Digitürk Müşteri Hizmetleri

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Digitürk Müşteri Hizmetleri

1999 yılında yerel bir şirket tarafından kurulan Digitürk, zamanla 3D, SD, HD ve 4K gibi türlerde yayın yaparak büyük bir dijital platform haline gelmiştir. Uzun süre kaliteli ve ücretli yayınlarıyla hayatını sürdüren Digitürk 2016 yılında satılarak BeIN Group bünyesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizde TFF Süper Lig maçlarının yayın haklarını aldıktan sonra büyük bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Bu müşterilerinin ihtiyaç duydukları tüm konularda onlara yardımcı olmak üzere Digitürk müşteri hizmetleri servisi kurulmuştur. Bu servisten hem merak edilen tüm konulara dair detaylı bilgiler alınabilmekte hem de ihtiyaç duyulan teknik sorunlarla ilgili çözümlere ulaşılabilmektedir. Özellikle Süper Lig maçlarının yayınlandığı zamanlarda Lig TV kanalları ile ilgili büyük destek alınan müşteri hizmetleri, tüm hızıyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Digitürk Müşteri Hizmetleri Numarası

Büyük bir müşteri kitlesi bulunan Digitürk’ün yayında olan yaklaşık 200 farklı kanalları bulunmaktadır. Bu kanallar spor, eğlence, belgesel, sinema, dizi, müzik gibi pek çok farklı türde yayın yapmaktadır. Özellikle spor kanalları dünyanın pek çok farklı liglerinde oynanan maçları canlı yayınlayarak seyircilerle buluşturmaktadır.

Maç özetleri, önemli ve tartışmalı pozisyonları, maç öncesi ve sonrası röportajları gibi karşılaşmalara dair önemli anlar ve olaylar izleyicilere anbean aktarılmaktadır. Dünyanın pek çok sinema filmi, sinemalardan sonra TV kanallarında yayınlanmadan önce burada yayınlanarak, ilk önce Digitürk müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Bunlar gibi daha pek çok yayına ilk olarak Digitürk sahipleri ulaşabilmektedir.

Digitürk müşteri hizmetleri ise yayınlarla ilgili sorun yaşayan müşterilere anık teknik destek sunarak sorunlarını gidermektedir. Böylece izlenmek istenilen yayına sorunsuz erişerek keyifle izlemeye devam etmelerini sağlamaktadır. Teknik desteğin yanı sıra Digitürk ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmek için 0212 473 7373 numarasını aramak yeterlidir.

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Digitürk İletişim Formu

Digitürk Müşteri Hizmetleri için yukarı bahsetmiş olduğumuz numarayı aramanız yeterlidir. Bunun yanı sıra işiniz acele değilse veya herhangi bir konuda bilgi almak, Şikâyet etmek, öneri ve istekte bulunmak istiyorsanız Digitürk iletişim formunu kullanabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden bu forma ulaşabilirsiniz. Formda ilgili alanları doldurduktan sonra göndermeniz halinde en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 


Yorum Yap

Yorum Yap