1. Ana Sayfa
 2. EK GELİR
 3. Ek Gelir Elde Edebilmek İçin Evde Davetiye Katlama İşi

Ek Gelir Elde Edebilmek İçin Evde Davetiye Katlama İşi

Ek Gelir Elde Edebilmek İçin Evde Davetiye Katlama İşi

Öncelikle hepinize merhaba diyerek konuya giriyorum. 2017 yılında evde yapılan popüler ek işler arasında yer alan davetiye katlama işi 2018 yılında da popülerliğini koruyacağa benziyor. Eliniz hızlı ve pratik ise boş vakitlerinizde davetiye katlayarak gayet güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Genellikle matbaalar veya davetiye üretimi yapan firmalar davetiyeleri kendileri katlar. Ancak bu hem ek personel masrafı hem de ekstra bir vakit kaybı olduğundan dolayı bu firmalar, adet başı bir ücret karşılığında ek iş olarak evlere vermektedir. Böylece ev hanımlarına ek bir gelir olabileceği gibi firmalar içinde daha ekonomik bir çözüm.

Davetiye katlama işi nasıl yapabilirim?

Son dönemlerde Türkiye’de evde ek iş yapmak isteyen insanların özellikle de ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarının sayısı git gide çoğalmaya başlamıştır. Ev hanımlarının İnternet ile haşır neşir olmasının ardından birçok işverene ulaşılması ile evde ek iş yaparak para kazanma piyasasını tekrardan popüler hale getirdiler. Eğer sizde İnternet üzerinden evde davetiye katlama işi veren firmalarla çalışmak istiyorsanız isim, soy isim, e-mail ve telefon numaranızı göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Ek Gelir Elde Edebilmek İçin Davetiye katlamak zor mudur?

Bu işi yapmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan biridir. Evlerde yapılan davetiye katlama işinin zorluğu, davetiye türüne ve detaylarına göre değişir. Bunun sebebi ise günümüzde son dönemlerde davetiye tasarımlarına bakıldığı zaman geçmişe göre son derece detaylara ve yaratıcılığa sahip olduğu görülmektedir. Dolayısıyla davetiye  tasarımı, süs sayısı ve detayları da işin zorluğunu oluşturur. Ancak bu işi yapacak kişiler bir süre sonra el pratikliği kazanacağından dolayı sorun olmayacaktır. Ayrıca evde davetiye katlama işi, diğer işlere göre nispeten daha rahat olduğundan dolayı bu da önemli bir avantaj sayılır.

Kimler yapıyor?

Evde davetiye katlama işini günümüzde yalnızca ev hanımları ya da bayanlar yapmıyor. Birçok erkek ya da öğrenci bu işi ek gelir olarak yapmaktadır. Kısacası vakti olan herkesin yapabileceği bir iş. Bu yüzden boş vaktiniz varsa ek gelir sağlama açısından çok faydalı olacağını belirtebiliriz.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (7)

 1. İstanbul Güngören ilçesinde ikamet etmekteyim. 3 kişilik ekibim ile seri şekilde davetiye katlarım.İLgilenen firmaların aramalarını rica ederim.

 2. 9 ay önce

  05432620221

 3. Ankara da oturuyorum.ve bu ise ihtiyacim var..geri donerseniz sevinirim

 4. Öğrenciyim, vaktim var. Umarım dönüş yaparsınız

 5. Ek is

 6. 3 kisiki ekiple kisa surede ck davtiye katlayabiliriz dnus yaparsaniz swvnirim

 7. 4 ay önce

  Ev hanim esime destek icin yapmk istiyorum2 cocuk anesyim