1. Ana Sayfa
 2. EK GELİR
 3. Ek Gelir – Evde Galoş Paketleme İşi

Ek Gelir – Evde Galoş Paketleme İşi

Ek Gelir – Evde Galoş Paketleme İşi

Çalışmanızın karşılığını tam olarak almak istiyor musunuz? Evde ek gelir elde ederek de kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca sadece eşinizin üstünde bulunan yükü paylaşmış olursunuz. Fabrika ya da herhangi bir sektörde günde minimum 9-10 saat çalışmanız gerekecek ve buna birde iş yerine gidiş geliş süresini kattığımız zaman 11-12 saatlik bir süre yapar. Bunun karşılığı olarak da elinize asgari ücret verip, evinize gönderirler. Bu yüzden sizlere evde ek iş alarak çalışmanızı öneriyoruz. Kendi evinizde ve tepenizde patron ya da şef baskısı olmadan, çalışmanızın tam karşılığını alabilirsiniz.

Başlıklar

Galoş Paketleme İşi Sürekli midir?

Galoşlar genelde hastanelerde, spor merkezlerinde, özel kliniklerde yani kısaca hijyen gerektiren bütün ortamlarda kullanılmaktadır. Ayrıca kullan at şeklinde olduğu için çok fazla bir tüketimi mevcut. Bu nedenle evde galoş paketleme işi hiçbir zaman popülerliğini kaybetmez. Galoşların kullanım amacı ve kullanım şekli; dış mekândan iç mekana girildiğinde ayakkabılarımızı saracak şekilde giyeriz. Böylece ayakkabı galoşun içinde kalacağından dolayı, iç ortam kirlenmez.

Ek Gelir Elde Edebilmek İçin Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde galoş paketleme işi yapabilmek için tek bir kural var, bu da sizin talep etmenizdir. Bunun dışında sizden hiçbir şey istenmez. İşinize disiplinli, sadık ve titiz olmanız gerekir. İşi veren, iş yeri temsilcisi ile size ihtiyacınız olan tüm malzemeleri gönderir. Bu işi yapmak istediğiniz zaman cebinizden tek bir kuruş bile çıkmayacaktır. Evde galoş paketleme fiyatları, galoş paket başı olarak hesaplanır. Bu fiyatlar firmadan firmaya değişmekle beraber paket başına 50 kuruş ila 75 kuruş gibi bir ücret alırsınız. Kuruş dediğimiz için haliyle size bu paralar komik gibi gözükebilir. Ancak el pratikliğini kazanmanız durumunda ayda çok rahat bir şekilde 2000 TL ve üstü bir tutar kazanabilirsiniz. Günde bir saat çalışıp bu parayı kazanırım olarak da düşünmeyin. Günlük 6-7 saat düzenli ve titiz bir çalışma ile bu tutarı çok rahat kazanabilir ve ek gelir sahibi olursunuz.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (7)

 1. 9 ay önce

  Ben yapmak istiyorum eşim evde boş

 2. Ben galoş işi istiyorum

 3. Galos paketleme isini yapmak istiyorum

 4. 3 ay önce

  Bende bu isi yapma istiyorum 3 kisiyiz

 5. 1 ay önce

  son zamanlarda geçim sıkıntısı, her ürüne gelen zamlardan sonra insanlar böyle ek işler yapmaya başladı,
  özellikle öğrenci kesimi.
  ev hanımları da bir kaç kişi birleşip yapıyor bildiğim.

 6. 1 ay önce

  Merhabalar istanbul ümraniye de oturuyorum paketleme işine ayıracak vaktim oldukça fazla kendime bu işi uzun süre yapabilecek durumdayım

 7. Bu işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz