1. Ana Sayfa
  2. EK GELİR
  3. Ek Gelir Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Ek Gelir Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Ek Gelir Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Boş vakitlerinizi değerlendirerek, gelirinizi artırmanız artık mümkün. Bazı nedenlerden dolayı dışarı da çalışamayan ev hanımlarının üstünde büyük bir yük bulunur. Bu yükü azaltmak için evde yapılabilecek işler için başvurabilirsiniz. Evinizin konforlu ortamında kendi işinizmiş gibi çalışabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca patron derdi olmadan, odaklanma sorunu yaşamayacak ve bununla birlikte güzel kazançlara ulaşabileceksiniz. Teknolojinin gelişmesiyle beraber gelişen hayat standartlarına ayak uydurabilmek için, çalışma hayatının bir ucundan tutabileceksiniz. Hem evinizde rahat bir şekilde çalışma ortamınız olacak hem de ev ekonomisine yardımcı olabileceksiniz.

Başlıklar

Başvuru Şekli

Evde yapılacak iş seçenekleri arasında çok sayıda alternatif ve farklı alanlarda iş alanı bulunur. Bu iş seçenekleri için internetten araştırma yapabilir ve bulduğunuz ilanlara ister internetten ister telefon ile müracaat edebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapacaksanız anlık olarak başvurabilirsiniz. Bu şekilde hem herhangi bir yere gitmek zorunda kalmayacak hem de kolay bir şekilde iş başvurusu yapmış olacaksınız. Özellikle ev hanımları, telefon kılıfı süsleme işini yaparken hem keyifli vakit geçirecek hem de diledikleri modeli yapabileceksiniz. Evinizde telefon kılıfı süsleyerek ek gelir elde edebilmek için birçok şirket ile anlaşma yapabilirsiniz.

Ek Gelir Edebilmek İçin Ne Kadar Kazanırım?

İşi verecek olan firmaların fiyatlandırma sistemleri adet başı olur. Bu yüzden ne kadar fazla telefon kılıfı süslerseniz geliriniz de bir o kadar fazla olur. Ayrıca ödemelerinizi ister bankadan havale ile isterseniz de işi teslim ederken elden nakit olarak alabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinizle alakalı bir şey… Evde telefon süsleyerek çok yüksek miktarlarda para kazanabilmek için el pratiği kazanmalısınız ve aynı zamanda size verilen işi eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekir. Bu konuyla alakalı firmalar, gerekli olan tüm malzemeleri evinize kargo ile ya da elden teslim ettikleri için sizin ekstra herhangi bir gideriniz olmayacaktır. Birbirinden farklı desen, model ve renkte telefon kılıfları yapmak için hayal gücünüzü kullanmanız gerekir. Telefon kılıfı süsleyerek aylık 1200 – 2000 TL kazanarak ek gelir elde edebilirsiniz. Dediğimiz gibi bu sizin çalışmanızla alakalıdır. Daha yüksek olabileceği gibi daha az rakamlarda da olabilir.


Yorum Yap

Yorum Yap