En Düşük Konut Kredisi Faiz Oranı Hangi Bankada?

EN DÜŞÜK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI HANGİ BANKADA?

Tüketicilerin sıklıkla tercih ettikleri bir kredi türü olan konut kredisi uzun vadeli ve düşük faiz oranlı bir kredi türüdür. Her ne kadar “düşük faiz oranı” ibaresi ile anılıyor olsa da vadenin uzun olması nedeni ile krediyi kullanan kişi açısından konut kredisinin maliyeti yüksek olmaktadır. Bu nedenle de konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, başvuru yapacağınız dönemdeki en düşük faiz oranını tespit etmenizde fayda vardır. Bu yazımızda en düşük faizli konut kredisi hangi bankada konusunda değerlendirmeler yapacağız.

En Düşük Konut Kredisi Faiz Oranı Hangi Bankada

EN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ ALTERNATİFLERİ HANGİLERİ?

Türkiye’nin son dönemde ekonomik açıdan girdiği dalgalı süreç otomatik olarak bankaların da piyasadaki tavırlarını etkiledi. Şimdilik konut kredisi faizlerinde şiddetli bir artış gözlemlenmese de ilerleyen sürecin ne getireceği finansal kurumlar tarafından net bir şekilde öngörülemiyor. Elde ettiğiniz faiz oranı bilgilerine göre kesin bir karar vermeden önce profesyonel bir finansal danışmandan bilgi almanızda fayda olduğunu unutmayın.

1- HALKBANK HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ

Türkiye’nin en eski ve aynı zamanda da en köklü bankaları arasında yer alan Halkbank, Hesaplı Evim Konut Kredisi ile en düşük faizli konut kredisi alternatiflerinden birisine imza atıyor. Banka 120 aya kadar vade imkanı sunduğu bu kampanyasında 500.000 TL tutarındaki konut kredisine %0.98, 2.000.000 TL tutarındaki konut kredisine ise %1.17 faiz oranı uyguluyor. (Diğer kredi miktarları için uygulanan faiz oranları için bankanın size en yakın şubesini yahut resmi web sitesini ziyaret ediniz.)

En Düşük Konut Kredisi Faiz Oranı Hangi Bankada

2- ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ

Devlete bağlı olarak hizmet veren Ziraat Bankası’nın konut kredisi faiz oranı çeşitli şartlara göre şekillenen esnek bir yapıya sahip. Örnek olarak eğer Ziraat Bankası’nın bireysel maaş müşteri grubunda yer alıyorsanız bu durumda banka size özel olarak faiz oranı ve vade alternatifleri oluşturabiliyor. Temel olarak baktığımızda ise bankanın 1.000.000 TL’ye kadar olan konut kredisi için uyguladığı faiz oranı %0.98 olarak karşımıza çıkıyor ve banka bu krediyi 120 aya kadar vade ile sunuyor.

3- VAKIFBANK SARIPANJUR KONUT KREDİSİ

Yazımıda yer alan en düşük faizli konut kredisi alteratifleri arasında yer alan VakıfBank’ın SarıPanjur konut kredisi kampanyasında faiz oranı 500.000 TL tutarındaki konut kredisi için %0.98 olarak uygulanıyor. Bankanın bu kredi için sunduğu en uzun vade süresi ise 120 ay olarak karşımıza çıkıyor.

3 Yorumlar
 1. Michelle Vick Amerika diyor

  NASIL MOM BENIMDEN ÖDENECEGIMIN SÜPHESI

  Good Day, Ismim Michelle Vick Amerika Birlesik Devletleri vatandasiyim, 4 farkli Internet uluslararasi borç vericisi tarafindan aldatildiktan sonra bana isik gösterdi iyi Kredi Arttirici tanikligini ispatlamak istiyor, hepsi sonra bana bir kredi vermeye söz verdiler. Bana hiçbir sey getirmeyen ve hiçbir olumlu sonuç alinamayan bir sürü ücret ödememi sagladi. Zor para kazandim kaybettim ve toplam 10.000 ABD Dolari oldu. Bir gün, Internet’te tarama yaparken, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adli yasal bir kredi sirketine baglanan bir taniklik adamiyla karsilastigimda, nihayetinde Kredi verdi, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve daha sonra bana daha fazla aci çektirmek için baska bir sey yapmayan 4 farkli kredi vereni tarafindan nasil kandirildigimi anlatti. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her seyle basladim ve YUSUF MUSTAFA tarafindan yönetilen bu büyük Firma (YUSUF MUSTAFA LOJANSI SERVISI) tarafindan $ 600,000.00 Dolar kredi verildi ve burada bugün ailemle mutluyum, çünkü YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE bana kredi verdi, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internette nasil borcumu ödedigime dair taniklik yapmaya devam edecegim. Acilen bir krediye ihtiyaciniz var mi? YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE’e simdi kredi ile bagislayin. E-posta yoluyla: (yusuf.mustafa09390@gmail.com) Diger insanlar da ayni dürüst lende üzerinde taniklik yaptigini düsünüyorum

 2. Sharon Vivian diyor

  Yasamim Nasil Dönüstürüldügüm Üzerine Vaat (yusuf.mustafa09390@gmail.com)

  Merhaba arkadaslar!!! Benim adim Sharon Vivian. 2 farkli Internet uluslararasi kredi verenden aldatildiktan sonra bana isik veren iyi Kredi Arttiraninin tanikligini istedim, hepsi bana hiçbir sey getirmeyecek ve hiçbir olumlu sonuç alinamayan çok miktarda ücret ödemeden bana bir kredi verecegime söz verdiler. Zor para kazandim kaybettim ve toplamda 8,000 USD oldu. Bir gün, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda Yusuf Mustafa Mali Destek Hizmeti ve e-posta (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adli yasal bir kredi sirketine baglandigimda taniklik yapan bir kadinla karsilastigimda hayal kirikligi yasayan internet üzerinden tarama yaparken Nihayetinde kredi aldim, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve onlara bana, daha fazla aci çektirmekten baska bir sey yapmayan 2 farkli kredi vereni tarafindan nasil kandirildim üzerine hikayemi anlattim. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her seyle doluyum ve Sayin Yusuf Mustafa Tanri’dan korkan kadinlar tarafindan yönetilen bu harika Firma (Yusuf Mustafa Finans Kredisi Servisi) tarafindan borçlandigim için $ 65,000.00 tutarinda bir borçlanma sansi verdim ve burada Bu sirket bana bir kredi verdi çünkü ben bugünün mutluyum, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internet üzerinden nasil borcumu kazandigim konusunda taniklik yapmaya devam edecegim. Acilen bir borca ??ihtiyaciniz var mi? Nazik ve hizli bir sekilde iletisim kurun Bu büyük sirket e-postayla kredi için simdi: (yusuf.mustafa09390@gmail.com) o nazikçe içindir. Iyi sanslar

 3. Danny Meister diyor

  BÖLÜM KREDI LENDERENIN BENIM YÜKLENMESINE YÖNELIK

  Benim adim Danny Meister, ABD vatandasi. 4 farkli Internet uluslararasi borç vericisi tarafindan aldatilmistim, hepsi bana hiçbir sey getirmeyen ve olumlu sonuç vermeyen çesitli ücret ödemeden bana bir kredi vermeye söz veriyorlar. Zor para kazandim kaybettim. Bir gün gözlerim gözyaslariyla internette gezinirken, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda YUSUF MUSTAFA LOJAN HIZMETLERI (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adindaki okunakli bir kredi sirketine baglanan bir adamin ifadesine rastladim. Sonunda ödünç aldim, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve onlara bana, daha fazla aci vermekten baska bir sey yapamayan 4 farkli kredi verene tarafindan nasil kandirildigimi anlattim. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve talep edilen her seyle devam ettim.Ben ve ben, Bay Gary Mark tarafindan yönetilen bu büyük Firma (YUSUF MUSTAFA LOJAN HIZMETLERI) tarafindan 270.000 dolarlik bir kredi miktari verildi ve burada YUSUF MUSTAFA KREDI HIZMETLERI bana bir kredi verdi, çünkü ben kendime söz verdim, bugün mutluyum. Internet üzerinden nasil borcumu kazandigimi ifade edecegim. Yusuf.mustafa09390@gmail.com adresinden ödünç verdiginiz kredi için acilen nazik ve hizli bir sekilde YUSUF MUSTAFA LOJAN HIZMETLERI’ne bir kredi isteyip istemediginizi ögrenin: yusuf.mustafa09390@gmail.com

  TEMAS
  YUSUF MUSTAFA KREDI HIZMETLERI
  E-posta: yusuf.mustafa09390@gmail.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.