1. Ana Sayfa
  2. İhtiyaç Kredisi
  3. En Kolay Kredi Finansbank’tan

En Kolay Kredi Finansbank’tan

En Kolay Kredi Finansbank’tan

En Kolay Kredi Finansbank’tan

Ülkemizde özel sermayeli olarak bankacılık hizmeti yürüten ve en prestijli bankalar arasında yerini alan QNB Finansbank kredi ihtiyacı olan ve talepte bulunacak kişilere en uygun faiz imkanı sunar. İhtiyaç durumunda Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyenler bu bankadan kullandıkları kredileri uygun faiz ve geri ödeme koşulları ile oldukça avantajlı olarak kullanabiliyorlar.

Finansbank kredi başvurusu

Finansbank Kredi Başvurusu Nerelerden Yapılabiliyor?

Müşteri memnuniyeti açısından Finansbank kredi başvurusu için bir çok alan üzerinden müracaat imkanı sağlar. İnternet üzerinden, cep şubesi üzerinden, sms yolu ya da bizzat bankanın herhangi bir şubesine ulaşılarak müşteri temsilcisi aracılığı ile başvuru yapmak mümkündür.

Finansbank SMS Yöntemi ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank kredi başvurusu için SMS yöntemin ile cep telefonu üzerinden yapılan başvurular kuşkusuz en hızlı bir şekilde gerçekleşen işlemlerdir. Genelde yoğun çalışan ve banka şubesine gitmeye zaman bulamayan kişiler için en uygun olan bu yöntem banka tarafından müşteri güvenliği için SSL sertifika sistemi ile güvenli bir şekilde yapılmasına olanak sağlıyor. Finansbank kredi başvurusu için bankanın 5030 nolu telefonuna T.C. kimlik numaranızı ileterek ihtiyaç kredisi ön başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Dakika gibi bir süre içinde kredi ön başvurunuz değerlendirilerek cep telefonunuza banka tarafından sms gönderilir. Ön onay uygun görüldüğü takdirde bankanın şubesine bizzat gidilerek işlemler tamamlanır.

Finansbank kredi başvurusu

Finansbank Kredi Başvurusu İçin Online Yöntem

Online olarak internet üzerinden Finansbank kredi başvurusu yapmak için bankanın internet adresine girip kredi başvurusu sekmesine tıklayıp daha sonra açılan sayfada T.C. kimlik numarası ve cep telefon numarası belirtmek yeterlidir. Finansbank kredi başvurusu talebiniz bankaya iletilmesinin hemen ardından banka yetkilileri tarafından kredi notunuza göre talebiniz değerlendirilir. Findeks risk raporuna göre kredi başvurunuz uygun olarak değerlendirilmesi durumunda gönderilen sms neticesinde gün içerisinde gerekli evraklar hazırlanarak en yakın banka şubesine gidilerek, formlar ve kredi başvuru sözleşmeleri imzalanarak talep ettiğiniz rakam bankada ki hesabınıza aktarılır. Bankada hesabınız yoksa adınıza yeni bir hesap açılır ve ihtiyacınız olan nakit bu hesaba aktarılır.

Finansbank kredi başvurusu

Finansbank Online Kredi Başvurusu İçin Koşullar Nelerdir?

Online olarak Finansbank kredi başvurusu yapabilmek için bankanın şubelerinden yararlanılmaz. Sadece bankanın internet bankacılığı şubesinden ve mobil şubesinden işlem yapılabilir. Çünkü bu kredi türü için belirlenmiş olan faiz oranları sadece mobil şubeleri kullananlara ve internet şubelerini kullananlar için tanımlanmış ve iş gücünden yapılacak olan tasarruf dikkate alınarak size daha uygun faiz oranlarıyla kredi verebilmek için uygulanır. Kampanya dahilinde Finansbank hızlı kredi olarak adlandırılan bu uygulamada Finansbank kredi başvurusu yapan ve istenen limite göre en az 1000 lira ve en fazla 30000 lira kredi kullanmak mümkündür. Online kredi başvurunuz onaylanan kişilerin bankaya gitmelerine gerek kalmadan internet şubesinden veya cep şubesinden onaylanan kredilerin anında hesaplarına aktarımı sağlanır. Finansbank kredi başvurusu yapıp onaylanmasına rağmen kredi kullanmayan kişilerin kredinin yedi gün sonra iptali gerçekleşir. Ancak banka nezdinde bu işlem olumlu olarak değerlendirilmez ve başvuru yapan kişilerin kredi notlarını olumsuz etkiler. Daha sonra ki bir tarihte tekrar Finansbank kredi başvurusu yapıldığında ise banka birçok kredi çeşitlerinde olduğu bu hızlı kredi işleminde de değişken finansal durumlar nedeni ile kampanyanın şartlarını ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Finansbank kredi başvurusu

Finansbank Çağrı Merkezi Aracılığı ile Kredi Başvurusu

Finansbank kredi başvurusu için hizmete sunulan diğer bir yöntem ise telefon bankacılığı hizmetidir. Geliştirilmiş sesli yanıt sistemine sahip olan bankanın 0 850 222 1 900 nolu telefonunun aranmasının ardından dilerseniz talebinizi müşteri temsilcisi ile görüşerek gerçekleştirebiliyorsunuz. 7 gün 24 saat hizmet veren bu sistem sayesinde çalışan ya da başka bir nedenle banka şubesine gitmeye zaman bulamayan kişiler için oldukça kolaydır. Finansbank kredi başvurusu yapmak için belirtilen çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanarak talebinizi oluşturabiliyor ve anında yanıt alabiliyorsunuz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Finansbank kredi başvurusu yapan kişiler kredi talepleri onaylanması durumunda 50.000 TL kadar kredi kullanımı gerçekleştiğinde şu an için geri ödeme süresi 48 ay olanağı sağlar. Oldukça düşük bir faiz oranı sunan bankanın güncel kampanya dahilinde en düşük faizli kredisi % 1.20 dir. Finansbank kredi başvurusu yapan kişilerin almış oldukları kredi örneğin 10.000 TL ise faiz oranı %1.33 olarak baz alınır ve geri ödeme süresi 48 ay olduğunda toplamda ödenecek faiz miktarı 14.390.77 TL olarak kullandırılır. Bu rakamın aylık ödemesi 299.80 TL olup, 176 TL hayat sigortası, 50 TL kredi tahsis ücreti bu rakamların içinde yer alır.

Finansbank kredi başvurusu

Finansbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Online ya da cep telefonu üzerinden Finansbank kredi başvurusu onaylanan kişilerin kullanmak istedikleri krediyi olabilmeleri için bankaya giderken yanlarında götürmeleri gereken bazı evraklar mevcuttur. Öncelikli olarak yanlarında mutlaka kimliklerinin olması gerekir. Kimlik dışında aylık gelirlerini belgeleyen bordro ya da maaş aldıkları bankadan maaş yazılarını gösteren bir evrakın alınması gerekiyor. Kira geliri gibi başka herhangi bir geliri olan kişiler bu gelirlerini ispat eden bir belgede yanlarında bulundurmaları da önemlidir.

Finansnbank kredi başvurusu için bankaya giden müşterilerin kredi talepleri yüksek meblağlarda olması durumunda banka gerek duyduğu takdirde başvuru sahibinden kefil talep edebilir. Bu durumda kefil olacak kişinin çalışan ve sabit bir gelir sahibi olması gerekir. Ayrıca banka hem kredi başvurusu yapan kişiden hem de kefil olan kişiden oturdukları yere ait isimlerine düzenlenmiş olan herhangi bir abonelik gerektiren fatura getirmesi de istenebilir. Ancak BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından son hazırlanan yönetmeliğe göre kefil olacak kişinin eşlerinin bu kefillik için onay vermesi istenir. Yani banka tarafından düzenlenen eşinin ikinci borçlu olarak kefil olmasına muvafakat imzalamaları istenir.

Finansbank kredi başvurusu

Finansbank Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Finansbank kredi başvurusu yapan kişilerin talep ettikleri kredi tutarı, güncel kredi faiz oranları, geri ödeme vade seçeneğine, müşterinin başvuru skoruna, güncel kampanyalara ve ürüne bağlı olarak farklılık gösterir. Finansbank kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi kullanım şartlarını görebilmeleri ve inceleyebilmeleri için bankanın internet sitesi üzerinden kredi hesaplama butonunu kullanabilir ve değerlendirme yaptıktan sonra başvuruda bulunabilirler.

Bireysel ihtiyaç kredisi, ek hesap, taşıt kredisi, konut kredisi veya konut kredisi hesaplama sekmelerinden herhangi birini seçtikten sonra, sırasıyla ürün bilgisi, vade ve ihtiyacınız olan kredi tutarını ya da ödeyebileceğiniz aylık tutarı girmeniz yeterlidir. Ayrıca bu hesaplamayı yapmak için faiz hesaplama bölümünden boşluklara yazılarak hesaplanabildiği gibi ayar çubuğu kullanılarak da yapılabilir. buradan edinilen bilgiye göre Finansbank kredi başvurusu sekmesinden başvuruda bulunulabilir.

Finansbank QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pek çok kredi türleri ile müşterilerine kredi imkanı sunan Finansbank son dönemde hazırladığı ihtiyaç kredi türü de ödemesi üç ay ertelemeli olan kredi çeşididir. Finansbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler bankada kredi sözleşmesini imzaladıktan ve kredilerini kullandıktan sonra ilk geri ödemelerini üç ay sonra yapmaya başlıyorlar.


Yorum Yap

Yorum Yap