Enparadan Aylık 160 TL’ye 5000 TL Anında kredi

Enparadan Aylık 160 TL’ye 5000 TL Anında kredi

Enpara’dan Aylık 160 TL’ye 5000 TL Anında kredi

Tüketiciler kendi gelirleri ile ihtiyaçlarını karşılayamadıkları durumda bankalardan finansal destek almak adına kredi veya kredi kartı temin ederler. Bu finansal araçlar ise kendi içinde çeşitli dallara ayrılmaktadır.
Tüketicilerin genel olarak tercih ettikleri bankalardan temin edilebilen finansal ürün bireysel ihtiyaç kredisidir. Kısa vadeli borçlanma grubunda yer alan bireysel ihtiyaç kredisinde tutar genel olarak diğer kredi türlerine göre düşüktür. Biz bu yazımızda düşük tutarlı bir ihtiyaç kredisi alternatifi olan Enpara 5 bin TL kredi başvurusu hakkında merak edilen bilgileri paylaşacağız.

Enparadan Aylık 160 TL’ye 5000 TL Anında kredi

Enpara’dan Dev Kredi Kampanyası

QNB Finansbank’ın oldukça başarılı bir şubesiz bankacılık girişimi olan Enpara.com, çalışmalarına başladığı günden bu yana büyük bir rağbet gördü. Avantajlı kampanyalar ve ücretsiz EFT/Havale işlemleri ile dikkat çeken Enpara ayrıca kredi başvuruları da almakta ve tüketicilerin finansal ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Enparadan Aylık 160 TL’ye 5000 TL Anında kredi

Kampanya Detayları

Enpara.com’un faiz oranı %2.93 olarak kredi başvurularında tüm vade seçenekleri ve kredi tutarları için sabittir.
Kampanya dahilinde Enpara 5 bin TL kredi başvurusu şubesiz bankacılık uygulaması olması nedeni ile SMS aracılığı ile veya doğrudan mobil şube ile gerçekleştirilmektedir.
Hayat sigortası uygulaması zorunludur ve kredi başvurunuz sonrasında onay almanız halinde kredi tutarınıza ek olarak tarafınıza yansıtılmaktadır.
Başvuru yapan kişilerin Enpara kullanıcısı olması gerekmektedir ve başvuru sonrasında onay alındığında kredi doğrudan kişinin banka hesabına aktarılarak kullanıma sunulmaktadır.
Erken ödeme ile taksit erteleyebilme imkanınız bulunmaktadır ve böyle bir durumda banka faiz cezası uygulamamakla beraber burada oluşan maliyeti de size yansıtmamaktadır.
Enpara’nın kredi kampanyası dahilinde bankadan 5 bin TL tutarında kredi kullandığınızda ve bu krediyi 36 ay vadelendirdiğinizde bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 246,99 TL olmaktadır. Aynı krediyi 12 ay vadelendirmeniz durumunda 517,91 TL, 24 ay vadelendirmeniz durumunda 311,89 TL aylık taksit ödemeniz olacaktır.

BUNU DA OKUDUNUZ MU?  İş Bankası’dan Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi

Enpara Kredi Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şimdi hemen Enpara mobil uygulamasına giriş yapabilir ve “Kredi” sekmesinden vade ile gelir belgesi ibraz etmeden Enpara 5 bin TL kredi başvurusu işleminizi tamamlayabilir ve anında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer bankaların ihtiyaç kredisi ile ilgili güncel faiz oranları için TIKLAYIN!

Taşıt kredisi mi çekeceksiniz? O zaman bankaların güncel faiz oranları için BURAYA TIKLAYIN!

Enparadan Aylık 160 TL’ye 5000 TL Anında kredi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ismail dedi ki:

  Uzun bir zamandır enpara ile çalışıyorum. Çok ama çok memnunum. Tavsiye ederim.

 2. veli dedi ki:

  Aynen katılıyorum. Bende en para ile çalışıyorum. Muhteşem bir hizmetleri var.

 3. esin dedi ki:

  En para çok iyi bir sistem. Şubesiz bankacılığın her imkanından fazlasıyla yararlanabiliyoruz.

 4. hakkı dedi ki:

  enpara candır. gerisi heyecandır. sesime kulak verin 🙂

 5. sercan dedi ki:

  Enpara banka hesabıma bloke koydu. Bu mu süper bankacılık hizmeti? Bırakın bu işleri…

 6. salih dedi ki:

  Güzel bir bankacılık hizmeti… Mevduat faizleri oldukça yüksek.

BİR YORUM YAZ