1. Ana Sayfa
 2. EK GELİR
 3. Evde Ceviz Kırma İşi

Evde Ceviz Kırma İşi

Evde Ceviz Kırma İşi

Evde Ceviz Kırma İşi

Evlere ek iş olarak son zamanlar da birçok iş imkanı sunulmaktadır. Bu imkanlar arasında genel de yiyeceklerin paketlenmesi en önde gelen ek işler olmaktadır. Yiyeceklerin paketlenerek satıldığını düşünür isek bunun yapılması için firmalar boş zamanları olan çalışanlar aramaktadır. Aslında hayatımızın bu tür koşturmasında genel de boş zamanları olan kişiler ev hanımları olmaktadır. Ev hanımlarına özel gündelik veya haftalık ek iş fırsatları da bu yüzden oldukça çoktur.

Evde ceviz kırma işi

Sizlere evde ceviz kırma işinden bahsedelim. Evinizde eğer ki boş vaktiniz var ise ya da ev hanımı iseniz ceviz kırarak para kazanabilirsiniz. Nasıl kazanacağım diye düşünmeye başlamadan evvel sizlere cevizlerin neden kırıldığı hakkında bilgi verelim. Bildiğiniz gibi cevizler tüketilebilir ürünler arasında yer almaktadır. Cevizlerin tüketilebilir ürünler arasında yer almasından dolayı sürekli olarak tezgahta satılmayı bekleyen ürün kategorisinde değerlendirilebilir.

Ceviz normal olarak yenilebildiği gibi bazı yemeklere de tat vermek amacıyla kullanılmaktadır. Örnek olarak baklavanın arasına koyulan cevizler bütün halde değil de kırılmış ve dövülmüş olarak konulmaktadır. Bundan dolayı da cevizlerin baklavanın içine konulmadan evvel kırılmış ve dövülmüş biçimde olması gerekmektedir. Artık bu işi baklavacıların hazır halde alarak yaptığını düşünür isek size sadece bütün halde gelen cevizleri kırmak kalmaktadır.

Evde ceviz kırma işi

Cevizlerin nasıl kırılacağı ve ya ne ile kırılacağını size bu işi alacağınız firma söyleyecektir. Bazı firmalar cevizi kırıldıktan sonra bütün halinde isteyeceği gibi bazı firmalar ise cevizin daha ince parçalara ayrılmış halde paketlenmesini de isteyebilir. Cevizi bütün halde kabuğundan çıkarmak oldukça güç olacağı için size ceviz kırma aleti verilerek onları daha küçük parçalara ayırmanız istenecektir. Sizler de bu isteği zamanında yaparak para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok cevizi gün için de kırar iseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Bu işi veren firmalar genel de kilogram başına ücret ödemektedir. Sizlerin kırdığı cevizi tartarak ve ya kırılmadan önce bu işlemi yaparak bir ücret belirlenecektir. Bu ücret belirlendikten sonra sizler de kıracağınız cevizlerden ne kadar para kazanacağını bileceksiniz.

Sizlerde evde ek gelir elde edebileceğiniz bu işi yapmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki yorum kısmına isim, soyisim ve iletişim bilgilerinizi yazarak, firmaların size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Evde ek gelir sağlayabileceğiniz diğer iş kolları için BURAYA TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (26)

 1. Evde ceviz kirma isini istiyorum teslimat tarihinden once bunu yetistirebilirim is imkananini verirseniz menmun olurum k gelsin
  0552.205.81.79 serkan akkan

 2. 8 ay önce

  evde ceviz kırma işini istiyorum. teslimat tarihinden önce ekibimle beraber 50 çuval yetiştirilebilirim.iş imkanını verirseniz.memnun olurum.05379901296mehmet nuri erem istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum

 3. Evde ceviz kırma işi istiyorum sabah aksam bosum elim hızlıdır daha öncede fıstık vs. Kırma işi de yaptım gaziantep sahiNbey

 4. Evde ceviz kırma işi yapmak istiyorum sabah aksam bosum daha öncede fıstık vs. Kırma işi yaptım Gaziantep şahinbey

 5. Evde ceviz kırma işi yapmak istiyorum daha öncede yaptım gaziantep şahinbey

 6. Evde ceviz işi yapmak istiyorum boş vaktim çok fazla ulaşırsanız memnun olurum pendik kurtköy

 7. Evde ceviz kırma işi yapmak istiyorum ulaşırsanız memnun olurum kurtköy pendik

 8. Uzun zamandır ceviz kırma işi yapıyorum. Buradan üreticiler yani bu işi yapanlar size ulaşacaktır. Çalıştığım firma birkaç kişi daha arıyormuş. Buradan sizlere ulaşacaktır.

 9. Günlük 100 kg ceviz kırma kapasitesine sahibiz. Verilen işi en iyi şekilde teslim ederiz. İletişim kurabilirsiniz.

 10. Evde ek gelir için bu işi yapmak istiyoruz. 4 kişiyiz ve full time ceviz kırabiliriz.

 11. Arkadaşlar yorumlara iletişim bilgilerinizi de yazın. Adamlar nasıl ulaşsın size?

 12. Ceviz kırabilirim. Bana 5325578568 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Tüm gün boş duruyorum.

 13. Yaklaşık 3 aydır Ankara’da bu işi yapıyorum. Ücret fena değil ama en azından başınızda patron olmadan çalışıyorsunuz.

 14. 4 ay önce

  kesinlikle cok iyi bir is firsati 5422888558

 15. Bende ceviz işi yapmak isterim. Daha önce fıstık fındık kırma işinden deneyimim var.

 16. İki kişiyiz ceviz kırabiliriz . Ankara’da yaşıyoruz.
  ayse.martin@icloud.com

 17. 4 ay önce

  Bende ceviz kırma işini yapmak istiyorum izmir bucada ikamet etmekteyim.

 18. 4 ay önce

  Bende ceviz kırma işini yapmak istiyorum izmir bucada ikamet etmekteyim05538784618 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

 19. 4 ay önce

  evde ceviz kirma işi yapmak istiyorum çorum merkez

 20. 4 ay önce

  Evde ceviz kırma işini yapmak istiyoruz.irtibat numaram:05336699771

 21. 4 ay önce

  Eskişehir

 22. 4 ay önce

  evde ceviz kırma işi yapmak istiyorum

 23. Nurdan parlak Ankara yenimahalle

 24. 2 ay önce

  Evde paketleme işi yapabilecek durumdayım Istanbul ümraniye de oturuyorum ceviz kırma da dahil kendime oldukça güveniyorum

 25. İstenilen gibi yaparım bu işi zamanım bol iletişim numaram – 05386142396

 26. 1 hafta önce

  Merhaba ben Gaziantep’te yaşıyorum ceviz kırma makinamız var günlük 1 ton dan fazla ceviz kırabiliyoruz ama sadece amerikan cevizi lütfen sadece haftada 4 5 ton kırdıran firmalar iletişime geçsin kilosunu 1 TL den kırıyoruz bilginiz olsun. 0539 574 29 28