Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Çorap Paketleme İşi

         Gündelik hayatta yaptığımız pek çok iş sebebi ile artık evin ihtiyaçlarını karşılayacak konuma ancak ulaşabiliyoruz. İnsan hayatının son zamanlarda daha pahalı bir hal alması ile herkes tek bir iş ile yetinmekte çok zorluk çekmeye başladı. Tek bir işte yetinen insanların ev geçindirmeleri artık mucize bir duruma gelmiştir. Bu durumu artık son zamanlarda idare etmesi gereken kişiler evde boş kalan ev hanımları olmaktadır. Onlar için ev de ek iş fırsatları çok fazladır. Örnek verecek olur isek en güzel iş fırsatı evde oturarak yapılan paketleme işleridir. Evler de oturarak yapılan paketleme işlerinde daha çok parça başına yani paket başına ücret ödenmektedir. Bu ücretin ödenebilmesi içinde sizin verilen işi taahhüt ettiğiniz süre içinde bitirip teslim etmeniz gerekmektedir.

Paketleme işi demişken şimdi sizlere evde çorap paketleme işi hakkında kısa ve öz bir bilgi vereceğim. Çorapları satın almaya gittiğiniz vakit 3 ve 4 ‘lü paketler halinde satıldığını görmektesiniz. Ya da iki çorabın birbirine bağlanmış olduğunu da görebilirsiniz. Bu gibi durumlar aslında sizin gibi evde ek iş yapan insanların emekleri ile olmaktadır. Sizlere verilen karşılık çorapların eşlerini bularak onları ikili setler halinde hazırlamanız gerekmektedir. Bu setleri hazırlar iken de dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olmaktadır. Size verilen malzemeler ve ürünleri yıpratmadan ve onlara zarar vermeden kullanmanız oldukça sizin yararınıza olacaktır. Ve en büyük tüyo ise ne kadar çok hızlı ve güzel işinizi yapar iseniz işveren sizden daha çok memnun kalarak pek çok işini sizlere verecektir. Parça başına para alabilmek için de oldukça çok ürün paketlemeniz gerekmektedir.

Bu işi daha çok evde oturan ev hanımları aile bütçesine yardımcı olabilmek için yapmaktadır. Bundan dolayı da ev hanımlarının yapmış olduğu işler daha çok paketleme ve örgü tarzı kendi becerebilecekleri bir iş olmaktadır. Eğer ki sizde bir ev hanımı iseniz ve ek iş yaparak para kazanmak istiyor iseniz kısa sürede para kazanabilirsiniz. İnternet ortamında yapacağınız araştırma ile bu işi veren firmaları bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Sunay yalcin dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum bagcilar

 2. Havva dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olursnz sevinirim keleshavva422@gmail.com

 3. izake dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş. Bende yapmak istiyorum

 4. simen dedi ki:

  kastamonuda oturuyorum. burada böyle bir iş veren var mı? bende istiyorum

 5. hasan dedi ki:

  hacı kim veriyor bu işleri bende yapabilirim. 2 kişiyiz

 6. sadiye dedi ki:

  bende yapmak istiyorum. bana buradan ulaşabilirsiniz teşekkürler

BİR YORUM YAZ