1. Ana Sayfa
  2. EK GELİR
  3. Evde Dantel Örme İşi

Evde Dantel Örme İşi

Evde Dantel Örme İşi

Evde Dantel Örme İşi

Bayanların el işlerine düşkünlüğü çocukluktan başlamaktadır. Artık çoğu bayan çocukluktan itibaren el işi yaparak evini güzelleştirmeye çalışmaktadır. Evini güzelleştirmenin yanında artık bu dönem de eskiye bir özlem olarak danteller çok kullanılmaktadır. Artık çoğu bayan belirli bir işte geçimini sağlamak için çalışır iken ne yazık ki dantel örmeye vakit bulamamaktadır. Ancak evlerinde de bu dantellerin güzelliğini isteyebilirler. Bunun içinde dışarıda dantel satan yerlere giderek evlerine dantel alıyorlar. Bu dantelleri satan kişiler ise ev hanımlarına ek iş fırsatı yaratarak onlara dantel işi verirler. Siz de eğer ki ev hanımı iseniz ve ek işe ihtiyacınız var ise dantel örme işini kaçırmamalısınız.

Evde Dantel Örme İşi

Dantel için gerekli malzemeler aslında çok yoktur. Genel de ince ip ve tığ yardımı ile danteller örülmektedir. Ancak bazı iş alacağınız yerler sizlere örnekler göstererek onların aynısından çok sayıda isteyebilir. Sizler de bu istekleri göz ardı etmeden dantelleri kısa sürede örmelisiniz. Eğer ki el beceriniz ve örnek çıkarma beceriniz yüksek ise bu iş tam size göredir. Dantel örmek biraz daha zaman isteyen bir durum olduğu için çoğu kişi hazır dantelleri almayı tercih ederler. Kısacası bu iş fırsatı ev hanımlarına göre ve vakti olan diğer dantel bilen bireylere göre oldukça idealdir.

Evde Dantel Örme İşi

Anlaşmış olduğunuz firma ve ya dükkân sahibi size örnek vererek bundan şu kadar sayı da şu güne şeklinde bir tabir kullanacaktır. Sizler de kısa sürede dantel örme işini yaparak daha çok para kazanabilirsiniz. Dantellerin örülmesi bayanlara göre artık çok kolay olduğu için sizler de sipariş usulüne göre çalışarak dantelleri örebilirsiniz. Gerekli tüm malzemeleri anlaştığınız firma size verecektir. Eğer ki vermemesi durumunda onun maliyetini karşılamak için size belirli bir ücret ödemek zorundadırlar. Bu ücretin de yanında size ördüğünüz dantel kadar bir ücret ödemektedirler. Parça başına ücret alarak bu işi yapabilirsiniz. Ne kadar çok örer iseniz o kadar çok para kazanırsınız. Ödemeler ise aylık olarak ya da haftalık olarak sizin anlaşma biçiminize göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıca el işi, göz nuru ürünlerinizi Facebook’taki Örgü ve El İşi Paylaşım & Satış grubumuzda da satışını yapabilirsiniz. Siparişlerinize önden ücreti ya da kaporayı aldıktan sonra başlamanızı öneririz. Facebook grubumuza katılmak için BURAYA TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Tam ev hanımlarına göre bir ek gelir seçeneği bu işle aylık gayet güzel kazanç sağlıyabilirler bence

  2. Bu işi anneme söyleyeyim bütün gün bir şeyler işliyor. Bu şekilde satsın da para kazansın

  3. Çok ıyıyımdır bu işte dantel örüyorum da bu işe ihtiyacım var gaziantep şahinbey

  4. Ben sürekli olarak evde dantel örerek satış yapıyorum. Allah’a çok şükür iyi de kazanıyorum. Tavsiye ederim