1. Ana Sayfa
  2. EK GELİR
  3. Evde Gelin Çiçeği ve Gelin Tacı Yapmak

Evde Gelin Çiçeği ve Gelin Tacı Yapmak

Evde Gelin Çiçeği ve Gelin Tacı Yapmak

Evde Gelin Çiçeği ve Gelin Tacı Yapmak

Bildiğiniz gibi evliliklerde gelince çiçeği ve gelince tacı büyük bir önem taşımaktadır. Bundan dolayı da oldukça önemli bir çiçek telaşı ve tacı yapım aşaması vardır. Gelin tacının yapımı bir o kadar basit olsa da çiçeği yapımı da bir o kadar zor bir durumdur.

Evde Gelin Çiçeği ve Gelin Tacı Yapmak

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar günümüzde bir o kadar çoğalmaktadır. Bunun da genel sebebi ev ekonomisine katkıda bulunmaktır. Çünkü artık bir evde tek bir bireyin çalışması o evin ekonomisinin gelişmesine ne yazık ki katkı sağlamamaktadır. Bundan dolayı da artık gelin tacı ve gelin çiçeği yapım işlerini firmalar ya da iş verenler evde ek iş yapmak isteyenlere vermektedir. Bu da ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişilere büyük bir fırsat olarak görünmektedir.

Evde eğer ki gelin tacı işini siz almış iseniz bu tacı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu tacın yapımı için gerekli malzemeler genel de pense ve delici bir aletin var olmasından sonra firmanın size vereceği sahte çiçekler ve ya gerçek çiçek parçaları olacaktır. Sizler bu gerçek ve ya sahte çiçek parçalarının metal bir gövdenin üzerine yapışkan yardımı ile sıralı ve düzgün bir şekilde yapıştırarak gelinlerin başlarına takacağı tacı kısa bir süre içinde oluşturmuş olacaksınız.

Evde Gelin Çiçeği ve Gelin Tacı Yapmak

Gelin çiçeğinin yapımı ise bazen gerçek çiçek ile olsa da çoğunlukla sahte çiçeklerin yardımı ile olmaktadır. Bu gerçek ve ya sahte çiçeklerin olması aslında gelinlerin tercihleri olmaktadır. Ama gerçek çiçekler çabuk solarak ve etrafa solduktan sonra güzel koku yaysa da uzun süreli kullanımda etkisi çok kötü olmaktadır. Bundan dolayı da artık gerçek çiçeklerden ziyade bu işin yapımında sahte çiçekler kullanılmaktadır. Sizler de bu sahte çiçekleri bir araya getirerek güzel bir biçimde paketleme koşulu ile süsleyeceksiniz. Bu işlerde paranın nasıl hesaplandığı ve verildiği konusunda tamamen sizin firma ile anlaşmanıza bağlıdır. Firma size eğer ki günlük ya da aylık ödeme yapacak ise ona göre ödeme alırsınız.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. el becerilerim çok iyidir. bu işe ihtiyacım var