1. Ana Sayfa
  2. EK GELİR
  3. Evde Hamur Yapma İşi

Evde Hamur Yapma İşi

Evde Hamur Yapma İşi

Evde Hamur Yapma İşi

Bayanlar gün boyu evlerinde oturarak vakitlerini geçirmektedir. Lakin bazı bayanlar da temizlik yaparak ya da yemek yaparak vakit geçirmektedir. Bu bayanların birçoğu yaptıkları yemekleri satarak para kazanabilirler. Özellikle hamur işleri ile alakalı yemekleri yakınlarında bulunan kurumlara ya da pastanelere günlük olarak satabilirler. Bunu yapmaları içinde gidip onlar ile anlaşma yapılması gerekir. Bundan dolayı da insanların oldukça fazla yemek yapıp para kazanması mümkündür.

Evde Hamur Yapma İşi

Hamur yaparak para kazanan bayanlar öncelikle ne hamuru yapacaklarını firma ile anlaştıktan sonra karar vermelidir. Diyelim ki ekmek yapan bir fırına hamur konusunda yardım vereceksiniz. Ona göre hamurunuzu tam ekmeklik olacak şekilde ayarlayıp hazırlamanız gerekmektedir. Genel de fırınlar sabah 5’de açıldığı için sizin de gece çalışmanız gerekebilir. Sizler de maliyetleri de işin içine katarak fırına hamur başına ya da toplu fiyat verip kar sağlayabilirsiniz. Bazı fırınlar da son zamanlarda hamur konusunda işlerin yetişmediğini söylemektedir. Bundan dolayı da sizlerde isterseniz evlerinizde kolayca iş fırsatlarını değerlendirin. Gidin yakınınızdaki bir fırına onlar ile konuşun. Eğer ki ihtiyaçları var ise sizi geri çevirmeyeceklerdir. Onlardan işi aldıktan sonra da pes etmeyin. Daha sonradan diğer fırınlar ile de gidin konuşun. Bu işi büyütmeye ve para kazanmaya devam edin.

Evde Hamur Yapma İşi

Sizlerin de bildiği gibi son zamanlarda ülkemizde hayat oldukça pahalı duruma geldi. Evde tek kişinin çalışması artık evin ihtiyaçlarını karşılamaya yetmiyor. Ev hanımlarının da çalışması gerekiyor. Sizlerde eğer bu tür durumda iseniz evinizde kolay bir şekilde hamur yaparak para kazanabilirsiniz. Bunu yapmak hem sizin vaktinizi doldurmanıza hem de evin diğer ihtiyaçlarını karşılamanıza olanak sağlayacaktır. Artık son zamanlarda böyle hanımların sayısı çok olacağa benziyor. Tek çalışmak hem erkekleri büyük bir sorumluluk altına sokuyor hem de para yetişmiyor. Kadınlar da artık kendi imkânları ile para kazanma yöntemlerinden olan hamur işini düşünmeleri gerekiyor. Sadece ekmek fırını ile kalmayın. Kendiniz içli hamur yaparak da dışarıya okulların kantinlerine adet başına satabilirsiniz. Bu da bir ticaret ve pazarlama işidir.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 8 ay önce

    Antalyada ikamet ediyorumengellibir oğlum var calışamıyorum. Evde hamur işi yemek tatli vs. yapabilirim

  2. Çok güzel hamur işi yaparım. Fiyatlarım uygundur.