1. Ana Sayfa
 2. EK GELİR
 3. Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi

Bazı zamanlarda insanların normal hayatlarında çalıştıkları ortamlarda aldıkları paralar yetmeyebiliyor. Ya da ucu ucuna yeterek kendilerine bir şeyler yapma fırsatları kalmayabiliyor. Bunun da önüne geçebilmek için artık bazı insanlar ekstra işler yapmak zorunda kalmaktadır. Bundan dolayı da evde yapılabilecek işlerden bazılarını sizler için anlatalım. Özellikle ev hanımlarının eşlerine yardımcı olabilmek için evlerde iş imkânları bulduklarını söyleyelim. Eğer ki sizler de ev hanımı ya da evde ek gelir yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız, arta kalan zamanlarda kürdan paketleme işini yapabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kürdan paketleme işi bizim marketlerden satın aldığımız kürdanlardır. İçinde 50 adet ve ya 100 adet olan kürdanlar kutuların içine konularak ağzı kapatılır. Daha sonradan ise belirle sayıda paketlenerek kutulara konulur. O kutular da marketlere belirli oranda satılır. Satın alan marketler ise kürdanları 50 ya da 100 adet paketli şeklinde satarlar. Aslında marketlerin bu satımdan para kazanmadıklarını söylemek oldukça güzeldir. Bundan dolayı da sizler de kürdan paketleme işinden para kazanmayacağınız diye bir şey yoktur. Siz ne kadar çok el çabukluğu ile paket yaparsanız o derece de para kazanabilirsiniz. Artık insanların bu saye de para kazanmalarının önü açılmış olmaktadır.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Sizlere bu işi veren firma gerekli tüm bilgileri sizlere söyleyecektir. Sizler de bu bilgileri ve malzemeleri alarak bu işe başlayabilirsiniz. Normal işinizden arta kalan zamanlarda evinize daha çok para getirmek için bu işi zevkle ve oturduğunuz yerden kolayca yapabilirsiniz. Sizlere böyle iş imkânları sunulmuş olması oldukça güzel bir durumdur. Sizlerde bu iş imkânlarını oldukça güzel değerlendirerek ve ya daha farklı olan işlerde kendinizi göstererek para kazanabilirsiniz. Aslında kürdan paketlemeden ziyade paketleme işi olarak bir sürü iş imkânı mevcuttur. Paketleme işini daha çok fabrikalarda makinalar yapıyor olsa da böyle küçük işler de el kuvvetine gerek duyulmaktadır. Makinalara kaç adet girilecek nasıl yapılacak gibi tekrar tekrar komut verilmesi yerine artık normal olarak insanlara bu iş verilerek onlardan istenilen verileri daha çok yapılması sağlanabilir.

Evde ek gelir sağlayabileceğiniz diğer iş imkanları için BURAYA TIKLAYIN!


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (12)

 1. Ben ıspartada yaşıyorum ek iş lazım

  • 5 ay önce

   Mail adresinizi de buraya yazarsanız, firmalar sizinle iletişim kurabilir.

 2. bizim komşu yapıyor bu işi, kendisine 50 kere sordum. kimden nasıl alıyorsun bu işi diye ama sağolsun bir cevap bile verdi.

 3. İstanbul’da ikamet ediyorum. Bu işi en iyi şekilde yapabilirim. Bana ulaşmak için mail atabilirsiniz.

 4. Mail adresimden bana ulaşan bir firma vardı. O zaman tatilde olduğum için kabul edememiştim. Şu an müsaitim, maalesef mailinizi sildiğim için ulaşamıyorum.

 5. Mrb uygun görürseniz yapabiliriz kürdan paketleme işini tşk ler

 6. Kürdanlar koli ile gelecek ve biz onları 50’li ve 100’lü şekilde paketleyeceğiz değil mi?

 7. Bingöl Solhan’da oturuyorum. Burada ya da çevrede iş veren varsa alabilirim.

 8. Nasıl bu işe başvurabilirim? Yardım eder misiniz?

 9. Çok güzel ve mantıklı bir iş. Bende yapmak istiyorum. İstanbul’da oturuyorum.

 10. 4 ay önce

  Eskişehir

 11. Paketleme işi yapmak istiyorum istenilen sayıyı verebilirim evde 3 kişiyiz sürekli çalışabilirim cemeneskocaturk@outlook.com.tr ulasabilirsiniz