Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi

 

Evde Kürdan Paketleme İşi

Bazı zamanlarda insanların normal hayatlarında çalıştıkları ortamlarda aldıkları paralar yetmeyebiliyor. Ya da ucu ucuna yeterek kendilerine bir şeyler yapma fırsatları kalmayabiliyor. Bunun da önüne geçebilmek için artık bazı insanlar ekstra işler yapmak zorunda kalmaktadır. Bundan dolayı da evde yapılabilecek işlerden bazılarını sizler için anlatalım. Özellikle ev hanımlarının eşlerine yardımcı olabilmek için evlerde iş imkânları bulduklarını söyleyelim. Eğer ki sizler de ev hanımı değilseniz başka bir işte daha çalışıyor iseniz o işten arta kalan zamanlarda kürdan paketleme işini yapabilirsiniz.

Kürdan paketleme işi bizim marketlerden satın aldığımız kurdanlardır. İçinde 50 adet ve ya 100 adet olan kurdanlar kutuların içine konularak ağzı kapatılır. Daha sonradan ise belirle sayıda paketlenerek kutulara konulur. O kutular da marketlere belirli oranda satılır. Satın alan marketler ise kürdanları 50 ya da 100 adet paketli şeklinde satarlar. Aslında marketlerin bu satımdan para kazanmadıklarını

 

söylemek oldukça güzeldir. Bundan dolayı da sizler de kürdan paketleme işinden para kazanmayacağınız diye bir şey yoktur. Siz ne kadar çok el çabukluğu ile paket yaparsanız o derece de para kazanabilirsiniz. Artık insanların bu saye de para kazanmalarının önü açılmış olmaktadır.

 

Sizlere bu işi veren firma gerekli tüm bilgileri sizlere söyleyecektir. Sizler de bu bilgileri ve malzemeleri alarak bu işe başlayabilirsiniz. Normal işinizden arta kalan zamanlarda evinize daha çok para getirmek için bu işi zevkle ve oturduğunuz yerden kolayca yapabilirsiniz. Sizlere böyle iş imkânları sunulmuş olması oldukça güzel bir durumdur. Sizlerde bu iş imkânlarını oldukça güzel değerlendirerek ve ya daha farklı olan işlerde kendinizi göstererek para kazanabilirsiniz. Aslında kürdan paketlemeden ziyade paketleme işi olarak bir sürü iş imkânı mevcuttur. Paketleme işini daha çok fabrikalarda makinalar yapıyor olsa da böyle küçük işler de el kuvvetine gerek duyulmaktadır. Makinalara kaç adet girilecek nasıl yapılacak gibi tekrar tekrar komut verilmesi yerine artık normal olarak insanlara bu iş verilerek onlardan istenilen verileri daha çok yapılması sağlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Veli dedi ki:

    Ben ıspartada yaşıyorum ek iş lazım

    1. Ersin Yıldırım dedi ki:

      Mail adresinizi de buraya yazarsanız, firmalar sizinle iletişim kurabilir.

BİR YORUM YAZ