1. Ana Sayfa
 2. EK GELİR
 3. Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Günümüzde evde ek iş imkanları gün geçtikçe daha çok artmaktadır. Bu durum da her evde oturan bireyin daha çok para kazanmasına olanak sağlamaktadır. Evlere verilen ek işler genel de paketleme işleri olmaktadır. Herhangi bir üretim ve ya zahmet gerektirmeden hazır olan ürünleri satışa hazır hale getirmeye paketleme diyoruz. Üretimden çıkan ürünlerin satışa hazır hale getirilmesi için de bir emek harcanması gerekmektedir. Bu emeğin de genel de fabrika ortamında veya düzenli bir tezgah ortamında yapıldığını biliriz. Ancak bunların maliyeti daha çok olduğu için satış yapacak olan firmalar bu işleri eve ek iş fırsatları şeklinde haber yaparak halka sunmaktadır.

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Gelelim evde pişmaniye paketleme işinin nasıl yapıldığını anlatmaya… Sizlere gerekli olan pişmaniyeleri anlaşmış olduğunuz firmalar veya dükkan sahipleri günlük olarak verecektir. Pişmaniye tüketilebilir bir ürün olduğu için son kullanım tarihi de bir o kadar önemlidir. Bunun yanında ise bu iş kesinlikle uzun soluklu bir iş olacaktır. Bunun da sebebi gündelik hayatta hayatımızı devam ettirebilmemiz için yiyecek ve içeceklerin sürekli olmasıdır.

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Pişmaniyeler genel de otobüs yolculuklarında var olan marketler tarafından satılmaktadır. O durumda otobüs yolculuğu yapan kişiler pişmaniyeyi hediye etmek için satın almaktadır. Pişmaniyenin hediye edilmesi içinde paketleme sürecinden geçmesi gereklidir. Firmalar sizlere günlük olarak verdiği pişmaniyeleri folyo kağıda ve ya streç filme sararak paketleme yapmanızı isteyecektir. Bunun için gerekli malzemeleri size verecektir. Sizde hazır olan pişmaniyeleri onların vermiş olduğu kutulara koyarak bu işi yapabilirsiniz.

Gerekli malzemeler ise genel de ürünler ve bant olmaktadır. Bunun yanında paketleme yapacağınız kutular da sizlere firmalar tarafından verilecektir. Firmaların vermiş olduğu kutulara kaç adet pişmaniye koyacağınız da önceden belirlenmiş olacağı için işiniz biraz daha basit hale gelecektir. İşinizin basit hale gelmesi için birkaç pratik yapmanız gerekebilir. Daha çok paketleme yapar iseniz daha çok para kazanırsınız. Firmalar genel de paket başına ödeme yapmaktadır. Sizler de evleriniz de pişmaniye paketleyerek para kazanabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. Pişmaniyeyi biz mi yapacağız yoksa firmamı verecek?

 2. 4 ay önce

  Ev hanımıyım ve bu işi yapmak istiyorum. Eskişehir’de oturuyorum.

 3. Çok mantıklı bir iş seçeneği…

 4. Bu işi ben yapmıştım. Evde değil ama… Fabrikasında çalışmıştım.

 5. 4 ay önce

  Ek gelire çok ihtiyacım var. Bana ulaşabilir misiniz?

 6. 4 ay önce

  Eskişehir