1. Ana Sayfa
 2. EK GELİR
 3. Evde Resim Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Resim Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Resim Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Resim Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Önceden ilkokullar da resim ödevleri vardı. Bu ödevleri de genel de büyüklerimiz daha güzel ve özenli bir şekilde çizdiği için bizler yüksek not alırdık. Ancak son zamanlarda bireyler daha çok ev geçindirme telaşında olduğu için artık bu iş evde ek iş olarak yapılmaktadır. Nasıl yapıldığı durumuna bakacak olur isek gerekli olan tüm malzemelerin size veren firmalar bazı örnek resimleri sizden talep etmektedir. Bu resimler gerek bir ev ödevi olabilir gerek ise dışarı da müşteriye ulaşacak bir malzeme olabilir. Firmalar genelde evlerde bulunan gösterişli resimleri dışarıdan temin ederek ve o resimlerin maliyetlerinin üzerine kar payını da katarak kazanç sağlamaktadır. Bu durum her geçen gün daha da çok artmaktadır.

Evde Resim Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Eğer ki sizin de bir resim yeteneğiniz var ise elinizin de çabukluğu ile istenilen resmi gün içinde daha çok yaparak yaptığınız ürün başına para kazanabilirsiniz. Bunun için gerekli malzemeler aslında hepimizin bildiği malzemeler olmaktadır.

 • Resim kağıdı
 • Resim için gerekli boyalar
 • Sulu boya
 • Guanj boya
 • Kuru boya
 • Kopya kağıdı
 • Çerçeve
 • Ve firmanın size vereceği örnek

Evde Resim Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Aslında sizin dışarıda görüp evinizin bir köşesini güzelleştirmek adına almış olduğunuz o küçük ve değerli eşyalar aslında ek iş olarak yapılan kişilerin emekleri sonucunda oluşmaktadır. Yukarıdaki malzemeler arasında size söylemiş olduğumuz kopya kağıdı ve çerçeve bu işin genel malzemeleri arasında yer almaktadır. Aslında bir diğer konu ev ödevi olsa da firmalar genel de satmak için bu işi yaptırmaktadır. Size verilmiş olan örneği kopya kağıdı ile yine size verilmiş olan resim kağıdı üzerine geçirmeniz gerekmektedir. Eğer ki örnek renkli ise ona uygun şekilde boyanın da yapılarak resim hazır hale getirilmelidir. Sonra da hazır hale getirilen resim size verilmiş olan çerçeveye konulmalıdır. Çerçeve de aynı şekilde bir kutunun içine konularak satışa hazır hale getirilecektir. Bu iş bir o kadar zahmetli olsa da size getirisi yüksek bir iştir.

Evde Resim Yaparak Ek Gelir Elde Etmek


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (15)

 1. 9 ay önce

  Kendi çizim yeteneğime çok güveniyorum.Bu yazıyı okuduktan sonrada ben neden yapmıyorum diye düşündüm.İnşallah bende bu işe başlar ve aileme destek olabilirim.

 2. Resim kabiliyeti olanlara güzel bir ek gelir getirir bence.Bir çok sokak sanatçısına çizdirmişliğim vardır.

 3. Şahsen böyle bir yeteneğim olsa bunu ticarete dökerdim.Kıymetini bilmek lazım.

 4. Yaptığımız resimleri nerelerde satabiliriz?

 5. Resim yapmayı çok seviyorum. Bu iş tam bana göreymiş

 6. Kara kalem çalışmalarımız satabilir miyiz?

 7. bu işi veren firmalar varmı bilgisi olan varsa mail atsın lütfen.
  grafikdesign_34@hotmail.com

 8. bunu hazırlayan arkadaş 1-2 firma ismi verseydi okadar araştırdım yok, Havada kalan yazılar.

  • Yorumunuz için teşekkür ederim.
   Daha önce internette bu tarz ilanlar mevcuttu. Ancak iş alıp yapmayan bir çok kişi nedeniyle iş alımlarını sadece başvuru üzerine yapıyorlar. Direk üretici firmalar ile mail ya da telefon aracılığı ile iletişime geçmenizi öneririm.

 9. Kara kalem çalışmalarım çok iyidir. Bana buradan ulaşabilirsiniz.

 10. Çizimi başarılı olanlar bana ulaşabilir mi? designkaan@gmail.com

 11. Başarılı bir yazı olmuş. İnşallah bu yönde geliştireceğim kendimi…

 12. 4 ay önce

  İş alımı açıktır. Çizimlerinizi yagmurmimarlik@gmail.com mail adresinize gönderebilirsiniz.

 13. 4 ay önce

  Hi,

  I know you hate to receive this email, my sincere apology… It’s all about the exclusive report been prepared for paraexpres.com already… The report is showing you how you can create any sales and marketing videos for paraexpres.com easily, with just a few clicks, and able to attract tons of traffic to your website, and convert them into leads and sales.

  Check out your exclusive report here –
  Thank you,
  Raymond
  Assistant Manager
  The Prospecto

 14. 3 ay önce

  I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come back in the future. Cheers