1. Ana Sayfa
  2. EK GELİR
  3. Evde T- Shirt Baskı İşi Yapmak

Evde T- Shirt Baskı İşi Yapmak

Evde T- Shirt Baskı İşi Yapmak

Evde T- Shirt Baskı İşi Yapmak

Gençlerin son zamanlarda en çok sevdikleri ürünler baskılı t-shirt modelleri olmaktadır. Baskılı modeller genel de o dönemin en popüler dizileri ve ya sözlerinden oluşmaktadır. İnsanlar daha sonradan o popüler olan sözlerin basılı olduğu giysileri alarak giymektedir. Sizlerde evinizde otururken sipariş alarak bu işi yapabilirsiniz.

Evde T- Shirt Baskı İşi Yapmak

İnternet son zamanların en çok kullanılan ürünü olmaktadır. Bunun yanında ise sosyal medya hesapları da insanların gündelik hayatta çok kullandıkları hesaplardır. Bu hesaplardan sipariş alarak baskı merkezine t- shirt ile birlikte giderek üzerine aldığınız siparişin baskının yaptırıp onun istediğiniz fiyata satarak para kazanabilirsiniz.

Evde T- Shirt Baskı İşi Yapmak

Ev hanımları ve evde boş oturan gençler bu iş tam size göre… T-shirt baskı yapan merkezlere giderek onlar ile adet fiyatını konuşarak anlaşmayı öncelikle yapın. Daha sonradan ise sosyal medya hesaplarından bu işi yaptığınıza dair birkaç görsel ekleyin. İnsanları da takip ettikten sonra onlardan sizlere sipariş gelecektir. Lakin t-shirt ve ya başka bir giysinin üzerine baskı yaptırmak isteyen insanlar elbette ki olacaktır. Bunlar kendi özel isimlerini ve resimlerini baskı yaptırmak isteyeceklerdir. Gelen siparişi ve resmi t-shirt boyutlarına göre ayarlayarak önceden anlaşmış olduğunuz baskı merkezine giderek baskıyı gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki baskı merkezine gitmek istemez ve makinayı eve almak isterseniz bu maliyetten de fazla bir tutarın çıkmasına neden olabilir. Bundan dolayı da artık sadece baskı merkezi ile anlaşmaları oldukça güzel olmaktadır.

Evde T- Shirt Baskı İşi Yapmak

Bu işe giren kişiler son zamanlarda daha fazla baskı merkezi ile görüşerek onlardan fiyat alıp daha sonradan bu fiyatları karşılaştırarak maliyetleri daha aza çekmeye ve kar marjlarını daha yükseğe çıkarmaya gayret etmektedir. Bundan dolayı da son zamanlarda daha fazla kişinin bu işe giriştiği görülmektedir. Hem maliyetin az olması hem de birçok insanın baskı yaparak sevdiklerine hediye etmesi bu işin önünü açan sebeplerden olmaktadır. Sizlerde evde oturup boş zamanlarının değerlendirmek için bu işi rahatlıkla oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Hem oturduğunuz yerden fazla emek harcamadan kolay yollar ile para kazanabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap