1. Ana Sayfa
  2. MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  3. Finans Müşteri Hizmetleri

Finans Müşteri Hizmetleri

Finans Müşteri Hizmetleri

Finans Müşteri Hizmetleri

Bir süre önce Katarlı girişimciler tarafından satın alınan Finansbank, artık QNB Finansbank adını alarak hizmet vermeye devam etmektedir. Özel bir sermaye kuruluşu olan bu banka, başta kredi olmak üzere pek çok alanda bankacılık hizmetleri vermektedir. Finans müşteri hizmetleri de binlerce müşterisine 7/24 canlı destek hizmeti sunmaktadır. Böylece günün her anında herhangi bir konuda destek almak veya karşılaşılan sorunlara çözüm bulmak kolaylaşmaktadır.

Finans Müşteri Hizmetleri

QNB Finans Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüz koşullarında birçok bankacılık işlemleri telefon üzerinden yapılabilmektedir. İster akıllı telefonlara indirilecek bir uygulama ile ister telefon bankacılığı denilen müşteri hizmetlerini arayarak pek çok işlem kolaylıkla yapılabilmektedir. QNB Finans müşteri hizmetleri servisini arayan kimseler de bu tür işlemleri kısa sürede kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Bu servisten hem bireysel hem de kurumsal müşteriler faydalanabilmektedir. Bireysel işlemler için 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezi hattı destek vermektedir. Kurumsal işlemler için ise 0850 222 1 900 numaralı destek hattı hizmet vermektedir. Her iki müşteri merkezi numarası da günün her anında kesintisiz hizmet vermektedir. Bu numaraları arayan kimseler QNB Finansbank müşterisi ise kredi, kredi kartı, para transferi, kayıp kart gibi işlemleri hızlıca yapabilir. Müşteri değilse banka hakkında detaylı bilgiler alarak talep ederse ilgili başvuruları olayca gerçekleştirebilmektedir.

QNB Finans müşteri hizmetleri yakın bir zamanda en iyi çağrı merkezi ödülünü alarak bu alandaki başarısını göstermiş oldu. Çok sayıda müşterisinin olması bazen çağrı merkezinde yoğunluklara neden olmaktadır. Fakat bu yoğunluk fazla sürmeden canlı müşteri temsilcisine ulaşılabilmektedir.

Finans Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Doğruda Bağlanma

QNB Finansbank binlerce müşteriye sahip olduğu için zaman zaman çağrı merkezinde aşırı yoğunluklar yaşanabiliyor. Bu yoğunlukta beklemeden doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün olmaktadır. Bunun için ilk olarak yukarıda vermiş olduğumuz Finans müşteri hizmetleri numaralarını aramak gerekmektedir. Sesli yanıt sistemi çağrınızı karşılama anonsu ile cevaplayacaktır. Ardından 1 ve 5 tuşlarına sırayla bastıktan sonra son olarak kredi kartının son 4 hanesini ve şifresini girmeniz istenecektir. Tüm bu işlemlerin ardından Finansbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz.

 


Yorum Yap

Yorum Yap