1. Ana Sayfa
  2. İNTERNET BANKACILIĞI
  3. Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

İnternetin artık hayatımızın neredeyse tamamında aktif olarak rol aldığı bu dönemde bankacılık işlemleri de büyük ölçüde internet platformuna yayılmaya başladı. Bankalar artık çok daha hızlı ve kolay hizmet sağlayabilmek adına internet şubelerini kullanıma açtılar ve müşteriler de artık birçok finansal işlemini bu şubelerden gerçekleştirebiliyorlar.
Bu yazımızda Garanti Bankası internet şubesini kullanmaya başlayacak yahut kullanmakta olanlar için Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemlerine dair bilgileri paylaşacağız.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre İşlemleri

Eğer siz de Garanti Bankası bireysel / kurumsal müşterisiyseniz bu durumda bankanın internet şubesinden faydalanabilirsiniz. Banka sizden internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilmeniz için müşteri numaranızı ve şifrenizi talep edecektir. Eğer henüz hiç giriş yapmadıysanız o halde yeni bir şifre almak için yapmanız gerekenler şunlardır;
Garanti Bankası’nın resmi web sitesinde yer alan Parola Al uygulamasından faydalanmanız Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma için yeterli olacaktır. Bankanın resmi web sitesinde yer alan Parola Al sekmesi aracılığıyla Garanti One, Bonus Flaş, mobil şube ve internet şubesi şifrelerinizi anında oluşturabileceksiniz.
Açılan Parola Al ekranında sizden istenen bilgi T.C. kimlik numaranız yahut müşteri numaranızdır. Bu bilgiyi ekranda kutuya girdikten sonra “Devam” butonuna tıklayın ve gerekli adımları takip ederek şifrenizi edinin.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Müşteri Değilseniz Bu Yolu Takip Edin

Eğer bankanın müşterisi değilseniz yahut henüz kartınız elinize ulaşmadıysa bu durumda alt kısımda yer alan “Müşteri Değilim” veya “Kartım Yok” seçeneklerini tıklayarak ilgili adımlara ilerleyebilir ve şifrenizi alabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre Değiştirme İşlemi

Yine bankanın resmi web sitesinden bireysel / kurumsal hesabınıza giriş yaptıktan sonra kişisel hesap ekranınızdan “Tanımlamalar” sekmesine ilerleyerek istediğiniz şifrenizi yeniden belirleyebilir ve aktif hale getirebilirsiniz.

Şifrenizin Bloke Olması Durumunda Yapmanız Gerekenler

Eğer Garanti Bankası internet şubesi şifrenizi çok sayıda hatalı girdiyseniz bu durumda banka güvenlik prosedürleri gereğince şifrenizi bloke edecektir. Bu blokeyi kaldırmak için tek yol ise 444 0 333’ü arayarak müşteri temsilcisine bağlanmak ve şifre blokesini kaldırtmak olacaktır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Şifrenizi Unutmanız Durumunda Yapmanız Gerekenler

Eğer şifrenizi unutacak olmuşsanız bu noktada da “Parola Al” uygulamasından faydalanabilir veya yine güvenlik prosedürlerine uygun bir ilerleme sağlamak için 444 0 333’ü arayarak müşteri temsilcisinden Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma konusu ile ilgili olarak destek alabilirsiniz.

İnternet bankacılığı işlemleri ile ilgili diğer tüm bilgiler için BURAYA TIKLAYIN!

Bankalar ve bankacılık işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey BURADA!


Yorum Yap

Yorum Yap