1. Ana Sayfa
  2. KREDİ KARTLARI
  3. Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kolay finansman sağlama ve taksitli alışveriş yapma özellikleri ile kredi kartları artık hayatımızın oldukça önemli bir parçası haline gelmiştir. Bugün milyonlarca kredi kartı kullanıcısı internet alışverişlerini de yapabilmek adına kredi kartlarından faydalanmakta ve talep ettikleri hizmet ve ürünlere çok kısa yoldan ulaşabilmektedir. Bu yazımızda sizlere tüm avantajları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için yapmanız gerekenleri aktaracağız.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

GARANTİ BANKASI’NDAN TAM İHTİYACINIZA GÖRE KREDİ KARTI ALTERNATİFLERİ

Garanti Bankası, bonus özellikli kredi kartları ile tüketicilere yaptıkları neredeyse her harcamada büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. Taksitli alışverişte de avantajları ile öne çıkan Garanti Bankası kredi kartları hakkında detaylar şu şekilde;
Bonus Gold Kart: Yurtiçi ve yurtdışı anlaşmalı tüm işletmelerden yapacağınız harcamalarda bonus puan getiren Bonus Gold Kart ile yapacağınız alışverişler artık çok kazançlı.
Taksitli harcama yapma imkanı sunan bu kredi kartında anlaşmalı iş yerlerinde bonus taksitler de alabilmektesiniz.
Harcamalarınızda kazandığınız bonus paraları anlaşmalı olan tüm işletmelerde kullanabilir ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.
Aylık harcamanızın 2 bin TL’nin üzerine çıkması durumunda %25 fazladan bonus puan kazanmaya başlarsınız. 444 0 333 ve Garanti Bankası internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu
Bonus American Express: Garanti Bankası’nın en avantajlı kredi kartlarından birisi olan Bonus American Express ile market, akaryakıt ve restaurant harcamalarında aylık %1 ekstra bonus kazanırsınız. (Toplamda 25 TL Bonus)
Farklı sektörlerde yapacağınız 25 TL tutarındaki alışverişlerinizde 10. alışveriş sonrasında 10 TL bonus kazanabiliyorsunuz. İki kampanyadan birlikte bonus kazanmanız halinde toplamda aylık 35 TL ve yıllık 420 TL bonus kazanabilmektesiniz.
Bu kart ile biriktirdiğiniz bonusları KLM Royal Dutch Airlines, Delta ve Malasyia Airlines havayolu şirketlerinde kullanabilmek mümkündür.
Bu kapsamda Garanti Bank kredi kartı başvurusu American Express özellikli kart için doğrudan şubeden yapılabilmektedir.
Bonus Genç Kart: Bu kart ile 18-25 yaş arası gençlere özel avantajlar sunan Garanti Bankası, bu kart ile yıllık aidat almamakta ve banka kartı olarak kullanabilme imkanı tanımaktadır. Başvuru yapmak için GENÇ yazıp 3340’a kısa mesaj atabilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Garanti Bankası’na kredi kartı için başvurdum. Fakat red ettiler. Anlamadım.

  2. Hiç tavsiye etmiyorum. Paraya doymuş bir banka, asla ve asla ilgilenmiyorlar.

  3. İlk işe başladığımda, ilk kredi kartı başvurusunu Garanti Bankasına yapmıştım. Fakat her ne hikmetse kabul edilmedi. Bu yüzden bu bankaya hep ön yargılı olmuşumdur. Daha sonra kendileri gönderdiler ama iş işten geçmişti tabi.