1. Ana Sayfa
  2. KREDİ KARTLARI
  3. Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Yükseltme

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Yükseltme

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Yükseltme

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Yükseltme

Artık çoğu kişinin birden fazla kredi kartı bulunuyor. Kredi kartlarının kullanımı uygun alışveriş sağlaması nedeni ile çok fazla yaygın bir duruma geldi. Sonuç olarak nakit alışverişlerde taksitli alışveriş gibi çok fazla yararlarının bulunması ve kredi kartlarının kullanımından sonra ödemelerde de rahatlık sağlanmaktadır. Kredi kartları, insanların nakit sorunu olmadan bütün isteklerine cevap verebiliyor. Ayrıca kredi kartları ile uzun vadede taksitli alışveriş yapma imkânınız da oluyor. Alışveriş sonrasında kazanmış olduğunuz puanlar sayesinde birçok ayrıcalık olanağı sunan bu kartların bazı durumlarda limitleri yeterli gelmiyor. Müşteriler, kredi kartlarının limitini arttırma işlemleri nedeni ile bankalara başvuruda bulunmaktadırlar.

kredi kartı limit yükseltme

Kredi kartı limit yükseltme işlemleri, kredi kartı kullanan kişiler tarafından çok fazla fayda sağlıyor. Kredi kartlarının müşterilerine sunduğu önceliklerden çok daha fazla yararlanılmasına imkân sağlar. Eğer kredi kartlarını bilinçli ve doğru bir şekilde kullanılmaz ise, kredi kartının limiti kaç olursa olsun her zaman problemler oluşmasına neden olur. Bu yüzden kredi kartınızın limitini yükseltmeden önce yapmanız gereken kredi kartınızı bilinçli bir şekilde kullanmak ve ödemelerinizi düzenli yapmaya itina göstermeniz gerekir.

Günümüzde kredi kartlarının çok fazla kullanılması ile beraber birçok banka ve kredi kartı ürünü uygun alternatifleri sayesinde müşterilerin çok fazla eğilim göstermektedir. Kredi kartları ve bankalar arasında Garanti Bankası Bonus kredi kartı da yer alıyor. Bonus sahibi olan kişiler limit yükseltme işlemlerini yapabilmek için bankanın sağladığı kanallar aracılığı ile basit bir şekilde yapabilirler.

kredi kartı limit yükseltme

Garanti Bonus kredi kartı limit yükseltme işlemlerinde en fazla tercih edilen şekil SMS ile limit yükseltmedir. SMS ile limit yükseltme işleminin yapabilmek için bankanızda güncel telefon numaranızın kayıt altında olması gerekir. Kayıtlı olan güncel telefondan 3340’a kredi kartınızın son 6 hanesi ile beraber aylık net gelirinizi bir boşluk bırakıp göndermeniz yeterlidir.

Dilerseniz internet bankacılığı üzerinden de online kredi kartı başvurusu işleminizi yapmak için bankanın internet adresine giriş yapmalısınız. Daha sonra Garanti Bonus kredi kartı limit yükseltme işleminde bulunmanız gerekir. Bütün bu aşamalardan sonra Garanti Bankası paramatikleri üzerinden ya da şubelerden limit yükseltme işlemlerini yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kredi kartı limit yükseltme başvurusu sonuçları ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşabilmeniz için 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilirsiniz. Dahası 444 0 333 numarası üzerinden başvurunuzun sonucunu takip de edebilirsiniz.

 

 


Yorum Yap

Yorum Yap